Onu sizden ayrıldığına pişman etmenin 5 yolu

Sizden ayrıldığı için incinmiş hissediyorsanız bu 5 yöntem tam size göre hem kıvamında hem de zekice yol alarak uzaktan da olsa onun pişman olmasını sağlayabilirsiniz

21 Eylül 2021, Salı 17:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İLK ADIM: ONSUZ HARİKA OLDUĞUNUZU GÖSTERİN

İLK ADIM: ONSUZ HARİKA OLDUĞUNUZU GÖSTERİN

Ona bağırma ve sert çıkışma dürtüsüne kapılmayın. Bunun yerine, ayrıldığınızdan beri işlerin sizin için nasıl daha iyiye doğru değiştiğini konuşun. İnce olun, aşırıya kaçmayın.

Bunu bilerek yaptığınızı anlaması tüm her şeyi alt üst edecektir.

ARAMAK YOK VE MESAJ YOK

ARAMAK YOK VE MESAJ YOK

Kendinizi kandırmayın ve onu aramak için eften püften nedenler bulmayın.

Sizden ayrılan kişiyle iletişime geçmiyorsunuz. Bunun yerine, onun merak etmesine izin verirsiniz. Kişiye sizi özlemesi için yeterli alan verin, neyin peşinde olduğunuzu merak etmesini sağlayın

İKİNCİ ADIM: KENDİNE GÜVENİNİ HİSSETTİR

İKİNCİ ADIM: KENDİNE GÜVENİNİ HİSSETTİR

Kendine güvenen bir beden diline sahip ol. Gözlerin gülmeli, sırıtman her zaman olduğu gibi olmalı. 

Yüzünüz ve bedeniniz, mutlu değilseniz ve kendinize olan güveniniz gitmişse kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. O yüzden çok iyi bir tiyatrocu değilseniz bunu gerçekten hissetmelisiniz.

Arkadaşlarınızla tanışın, sosyalleşin, hobilerinizin peşinden gidin, daha önce sevdiğiniz ve yapmayı sevdiğiniz ne varsa. Her halükarda seni parlatacak ve içeriden iyileştirecek.

Dışarı çıktığınızda fotoğraf çekin, Instagram'a yakışır bazı resimlere tıklayın ve sosyalleşin. İnsanlarla tanışın, arkadaşlarınızla buluşun ve dışarı çıkın. 

Eski sevgilin olmadan hayatta kalabiliyor olman ve hala eğleniyor olman, onun senden ayrıldığına pişman olması için yeterli.

YENİ BİR STİL İLE ONU ÇILDIRTIN

YENİ BİR STİL İLE ONU ÇILDIRTIN

Saçınızı kesin veya saç stilinizi değiştirin, kendiniz üzerinde çalışın ve arka plana attığınız şeyleri planlayın ve gerçekleştirin. 

Küçük bir makyaj sadece karşınızdakini meraklandırmakla kalmaz, siz de kendinizi iyi hissedersiniz. Aynı zamanda güven seviyeniz üzerinde de çalışır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcuna göre bir erkeği etkilemenin yolları