Onur Tuna: Bir daha buraya gelmeyeceğim

Onur Tuna önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Çevresini saran hayranlarının fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. Aşırı kilo verdiği gözlenen Onur Tuna, “Hazal Kaya ile başrolünü paylaştığımız ‘Benden Ne Olur’ sinema filminin çekimleri başladı. Oradaki rolüm için zayıfladım” diye konuştu. Aslı Kızmaz’ın kitabından uyarlanan ‘Benden Ne Olur’un kadrosunda Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci de var.

22 Ağustos 2020, Cumartesi 11:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nişantaşı City's valeden otomobilini teslim alan Onur Tuna, "Rutin kontrollerim vardı. KBB'ye gittim, arada kendimi kontrol ettiriyorum" dedi.


Aracını beklediği sırada hayranlarının kendisiyle fotoğraf çektirme talebini geri çevirmeyen oyuncu, bir kişinin "Kızım için sizin fotoğraflarınızı çekebiliriz miyim?" ricası üzerine, "Beni tek çekmeyin, beraber çekilirsek olur, yalnız fotoğraf vermiyorum" cevabını verdi.


Hayranlarıyla yan yana fotoğraf çektiren Onur Tuna, gördüğü ilgiden bunalıp basın mensuplarına, "Bir daha buraya gelmeyeceğim, doktor kliniğin önünde bile arkadaşlar vardı. Sağ olsunlar görüp çekiyorsunuz ama bugün çok görüntülendim" dedi.


Onur Tuna, geçtiğimiz günlerde albüm çıkardığının hatırlatılması üzerine maddi bir kaygısının olmadığını vurguladı. Ünlü oyuncu, "Müzik 15 yaşından beri hayatımda var, bu üçüncü albüm. Bir atölyem var, orada arkadaşlarla beraber müzik yapıyoruz. Ben yazıp besleniyorum sonra birlikte aranje yapıyoruz. Maddi kaygım yok, yok o yüzden profesyonel olduğumu düşünmüyorum. Hiçbir yere bağlı değilim, sponsoru her şeyi benim. Kimseden sahne teklifi beklemiyorum" şeklinde konuştu.Öte yandan Tuna'nın kilo verdiği gözlendi. Yakışıklı oyuncu, Hazal Kaya ile başrolünü paylaştığı ve çekimleri geçen hafta başlayan 'Benden Ne Olur' adlı sinema filmi için kilo verdiğini açıkladı.

Seçkin Şenvardar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hadise'nin vücut dili 'aşığım' diyor