Onur Ünlü 'hayatını' satıyor

Senarist ve yönetmen Onur Ünlü, yaşamı, ölümü ve sonrası da dahil olmak üzere hayatına dair tüm maddi manevi değerleri satıyor.

14 Ağustos 2020, Cuma 13:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hazar Ergüçlü’nın yönetmen ve senarist sevgilisi Onur Ünlü, ‘hayatimisatiyorum.com’ ismiyle kurduğu internet sitesinde kendisine ait maddi ve manevi değeri olan eşyaları satılığa çıkardı.

Onur Ünlü, internet sitesinde, Altın Portakal ödülünü, 'Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi' filminde kullanılan klaket ve 'Kırık Kalpler Bankası' filminin ilk ve tek orijinal afişinin yanı sıra "Onur Ünlü’ye ait nesnelerle dolu sürpriz kutu" ismiyle bir adet kutu ile üzerinde "Saçma zamanla anlam kazanır" yazan bardak gibi bir çok ürünü satışa koydu.

Sitedeki bazı ürünler açık artırmayla, bazıları ise sabit fiyatla alıcısını bekliyor. Sitenin anasayfasında, ''Onur Ünlü’nün nesi var nesi yok satın almak istemez misiniz? İster, sabit fiyatlı ürünlere parayı tak diye yapıştırın! İsterseniz açık artırmaya girip, en iyi fiyatı verin ve ürünü kapın! Belki de Onur Ünlü komple sizin olur, kim bilir?'' yazısı yer aldı.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökçe Kırgız'dan 'Kalbime Gömerim O Zaman' şarkısındaki ses bana ait davası