Öpüştüler

Başrollerini Uğur Yücel, Beren Saat, Ayça Bingöl ve Hazer Ergüçlü'nün paylaştığı 'Benim Dünyam'ın basın gösterimi dün sabah, galası aynı akşam Levent'deki Kanyon'da yapıldı

23 Ekim 2013, Çarşamba 10:09
A A

Başrollerini Uğur Yücel, Beren Saat, AyçaBingöl ve Hazer Ergüçlü’nün paylaştığı‘Benim Dünyam’ın basın gösterimi dünsabah, galası aynı akşam Levent’dekiKanyon’da yapıldı.

Her iki gösterimde degözyaşları sel oldu. Sinema sektörü,yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı,‘Black’ten uyarlanan‘Benim Dünyam’ıngişesi için şutahminde bulundu:“3.5 milyon izleyicigaranti.”

Filmde görme veduyma engelli‘Ela’yı canlandıranBeren Saat “UğurYücel’le olansahneler bittiktensonra bazen dakikalarcadonup kalıyorduk. Ela hemcanımı acıttı hem de çok iyigeldi. Beni bir oyuncu olaraksadeleştirdi. Kelimelerle tarifedilemez şeyler yaşadım.Bunu da aktarmaya çalıştım”dedi.

Uğur Yücel “Filmyalnızca fiziksel değil,düşünsel engelliler için de birumut ışığı” dedi. FilmdeBeren Saat’in küçüklüğünüoynayan Melis Mutluç iseperformansıyla büyük alkışaldı.

Filmde Beren Saat (Ela) ileUğur Yücel’in (Mahir) kısa bir öpüşme sahnesi var.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.