'Orada basınç hareketi var'

Haydar Hoca kanıtlarıyla açıkladı

30 Ekim 2009, Cuma 05:00
A A

Aşk-ı Memnu’nun Bihter’i Beren Saat dizinin geçen sezon finalindeki sevişme sahnesi için “Bir şey hissetmedik. Zaten aramıza yastık vardı” demişti.

Dr. Haydar Dümen ise “Dizilerdeki o sahneler gerçektir. Çünkü el, dudak ve dil birbirine değiyor. ‘Etkilenmedik’ lafları palavra. Bunu tıbben kanıtlarım” demişti. Dr. Haydar Dümen önceki gün ‘Orada Neler Oluyor’da olayı kanıtlarıyla açıkladı.

İşte Haydar Hoca’nın yastıklı sahne için maddeler halinde yaptığı açılım...

1) Beren’in parmakları Kıvanç’ın tenine gömülmüş. Buradaki basınç hareketi ‘Hepsi benim’ diyor.

2) Beren’in diğer eli Kıvanç’ın saçlarında, kafayı kavramış. Bu da çocuğun kafası kaymasın diye. Aksi taktirde tutkulu öpücüğü başarılı olamayacak.

3) Orada asla yastık yok.

4) Bu sahnede etkilenmeyen felçlidir.

YÖNETMENİ GÜLDÜRÜYOR

‘Aşk-ı Memnu’nun başarılı yönetmeni Hilal Saral başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ için şunları söyledi: Kıvanç çok esprili bir çocuk. Beni sürekli güldürüyor. Her sahneden sonra gözlerimin içine bakıyor ve benden onay alıyor. Onunla ömrümün sonuna kadar bütün projelerde çalışabilirim. Disiplinine ve çalışkanlığına hayranım.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.