Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi’ne başvurular nasıl yapılır?

Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi’ne başvurular nasıl yapılır?

Türk Standartları Enstitüsü ile Tarım ve Orman Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında 08-18 Nisan 2019 tarihleri arasında "Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi" düzenlenecek. Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi’ne başvurular nasıl yapılır? İşte detaylar…

12 Mart 2019, Salı 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü ortaklaşa düzenledikleri Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi’ne başvurular başlıyor. Peki Organik Tarım Kontrolörü Eğitimi’ne başvurular nasıl yapılır? İşte eğitimin detayları…

Eğitim başvuruları  3 Mart’ta saat 10:30 itibariyle başlıyor.  Başvuru işlemleri yazılım aracılığı ile alınacak olup belirtilen süre içerisinde başvuru alımı yapılabilecektir. Belirtilen tarihten önce başvuru işlemleri kapalı konumda olacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Başvuru yapımından önce; Görsel anlatım ekinde belirtildiği gibi adımları takip ederek “Diploma ve Dekont ekini taratılmış olarak sisteme yüklemeniz gerekiyor.  Başvuru yapmak isteyenler bu ekleri daha önceden taratılmış olarak hazır bulundurması gerekiyor.

ORGANİK TARIM KONTROLÖRÜ EĞİTİMİ KAÇ GÜN?

Program 9 gün eğitim ve 1 gün sınav olmak üzere toplam 10 gün olmakla beraber Konaklama katılımcıların sorumluluğundadır. Eğitim ve Sınav günü dahil TSE yemekhanesinden ücretsiz faydalanabilecek. Eğitime ait tüm dökümanlar katılımcılara ücretsiz olarak verilecek. Eğitim kontejanı 80 Kişiliktir.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN 

Eğitim ve Sınav Yeri Adresi: Türk Standartları Enstitüsü Necatibey Cad. No:112 Bakanlıklar/ANKARA (Teknik Kurul Salonu ve Genel Kurul Salonu)

Başvuru Alım Tarihi: 13 Mart 2019 (saat 10:30)

Eğitim Tarihi: 08-18 Nisan 2019

Eğitim Başlama Saati: 09:30

Sınav Tarihi: 19 Nisan 2019

Sınav Başlama Saati: 09:30

Öğrenim: Eğitim’e katılmak isteyen adayların Ziraat Mühendisi, Gıda Mühendisi, Su Ürünleri Müdendisi; Veteriner Hekim veya Deniz Bilimleri Fakültesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisi bölümü mezunu olması gerekmektedir.

ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:

Diploma, eğitim ve sınav ücreti banka dekontu taratılmış olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Düğünlerini balkonda yaptılar: ‘Evet’ dediler kalp yağdı