Orgeneral Hulusi Akar'dan son dakika Afrin açıklaması

Orgeneral Hulusi Akar'dan son dakika Afrin açıklaması

Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar, Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin son dakika açıklamalarda bulundu. "Bir bütün halinde Afrin'de kontrolü sağlamış olacağız" diyen Akar, "Son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar" mücadelenin süreceği mesajını verdi

24 Mart 2018, Cumartesi 12:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "Üç beş köy kaldı. Nubl Zehra dediğimiz Halep'in banliyösüne kadar varmış, bir bütün halinde Afrin'de kontrolü sağlamış olacağız" dedi.
 

"ÖLÜRSEK ŞEHİT, KALIRSAK GAZİ"


Akar, şu ifadeleri kullandı: "En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu iş olacak, diyoruz. Ölürsek şehit, kalırsak gazi, bunun sonu yok. Bunu bütün arkadaşlarımız içselleştirdi. Bir bütün halinde bu mücadele sürüyor. İnşallah bunu başarılı bir şekilde sonuçlandıracağız"
 

"DEVLET AKLI OLMADAN YAPAMAZLAR"


Afrin'de bulunan yer altı yapılarına ilişkin de mesajlar veren Akar, "Bu koruganlar teröristlerin yapacağı iş değil. Bir devlet aklı olmadan, bir mühendislik hizmeti olmadan, bir projelendirme olmadan bunların tek başlarına böyle bir şey yapmalarının imkan ve ihtimali yok" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MSB'den son dakika açıklaması: 5 terörist etkisiz hale getirildi