Orgeneral Hulusi Akar Suriye sınırında

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve kuvvet komutanları Kilis'te birlikleri ziyaret etti

05 Şubat 2017, Pazar 17:01
A A
Orgeneral Hulusi Akar Suriye sınırında
Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar, kuvvet komutanlarıyla birlikte Suriye sınırında Kilis'te harekat merkezini ziyaret etti.
 

BÖLGEDE İNCELEMELERDE BULUNUYOR


Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi̇ Akar, Gazi̇antep ve Ki̇li̇s’teki birliklerde denetleme ve zi̇yaretlerde bulundu. Orgeneral Akar'ın bölgedeki̇ i̇nceleme ve denetlemeleri̇ sürüyor. Orgeneral Akar'a, Kara Kuvvetleri Komutanı Salih Zeki Çolak ve Hava Kuvvetleri Komutanı Abidin Ünal da eşlik etti.


TSK'nın ziyaretle ilgili yaptığı o açıklama:

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanları olduğu halde 05 Şubat 2017 tarihinde Gaziantep ve Kilis’te bulunan birliklerde denetleme ve ziyaretlerde bulunmustur.

Orgeneral Akar müteakiben, harekat merkezine giderek bölgede bulunan komutanlıklardan Fırat Kalkanı ve terörle mücadele harekatlarına ilişkin son durum ve gelişmeler hakkında bilgi ve değerlendirmeleri almıştır.

Orgeneral Akar, Kara ve Hava Kuvvetleri Komutanları ile birlikte bölgedeki inceleme ve denetlemelerini sürdürmektedir.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.