Orhan Gencebay hakkındaki iddialar doğru çıktı

Geçtiğimiz ay Orhan Gencebay'ın yeni tip koronavirüs (Covid-19) nedeniyle hastaneye kaldırıldığı iddia edilmişti. Daha önce çıkan haberlerin gerçek dışı olduğunu savunan Sevim Emre, iddiaları doğruladı ve koronavirüsü atlattıklarını açıkladı.

17 Kasım 2021, Çarşamba 21:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz ay Orhan Gencebay'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve Şişli'deki özel bir hastanede tedavi altına alındığına ilişkin haberler basına yansıdı.

Şubat ayında aşı olan usta sanatçının hastanede tedavi gördüğü ifade edildi.

77 yaşındaki Gencebay'ın yakın çevresinden ise; "Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede, belirli aralıklarla kontrolden geçiyor" açıklaması yapıldı.

"ORHAN BABANIZ GAYET İYİ"

"ORHAN BABANIZ GAYET İYİ"

Gencebay'ın hayat arkadaşı Sevim Emre, "Orhan babanız gayet iyi. Kale gibi. Her sene olduğu gibi rutin kontrollerde. Yalan haberlere itibar etmeyin, sevgiler" dedi.

"KORONAYA YAKALANDIK"

"KORONAYA YAKALANDIK"

Ancak Sevim Emre, bugün yaptığı açıklamada ise koronavirüs iddialarını doğruladı. Emre şunları söyledi; "Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var...

Canlarım; Orhan Baba'nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı."

"Orhan Baba'nız katıldığı bir etkinlikte bu virüsü almış. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Organ Baba'nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık."

"Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba'nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığı'mızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun..."

"ALLAH'IN İZNİYLE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ"

"ALLAH'IN İZNİYLE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ"

Gencebay'ın koronavirüs aşısı olurken çekilen görüntülerini hayat arkadaşı Sevim Emre paylaşmıştı. Gencebay, pandemiyle ilgili "Herkes gibi evde bekliyoruz. Maskemizi takıyoruz. Mesafemize dikkat ediyoruz...

Evden çıkmıyoruz. Böyle yapmak zorundayız. Gerekenler yapılıyor. Dikkatli olun. Allah'ın izniyle üstesinden geleceğiz. Bundan dolayı kimsenin endişesi olmasın" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yılmaz Erdoğan bombayı patlatıyor