Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu: O yüzden çocuk yapmıyorum

Geçtiğimiz aylarda koronavirüs salgını nedeniyle işsiz kaldığını ve dans okulunu kapattığını söyleyen Oryantal Didem'in aile dramı herkesi üzüntüye boğdu.

25 Kasım 2021, Perşembe 21:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Çocukken öğretmenime dansöz olacağımı söylediğimde yanağıma okkalı bir tokat yemiştim" diyen Didem Kınalı, sözlerine şöyle devam etti: "Okuldayken müzikle ilgili oldum hep. Okumayı çok seviyordum...

Ama hayat beni 11 yaşında sahnelere itti.Annem ve babam çok kavga ederlerdi. Onların kavgalarını duymamak için erkenden okulun yoluna koyulurdum. Çok seviyordum okumayı. O yüzden çocuk yapmıyorum."

"HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER"

"HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER"

Sanatçıların kendisini afişlerine koymak istememesi ile ilgili yaptığı açıklamaların bazı medya organlarında yanlış anlaşılmaya sebebiyet verecek şekilde yansıdığının altını çizen Didem Kınalı, "Evet bu tip sorunlar yaşıyoruz...

Fakat bunların kim oldukları bilmiyorum. Kimsenin günahını alamam. Sanırım üzülmeyeyim diye bana yansıtılmıyor. Herkes kalbinin ekmeğini yiyor...

Bugüne kadar kimsenin ekmeğinde ve yerinde gözüm olmadı. Üzülüyor muyum? Elbette üzülüyorum. Lakin artık kafaya takmamayı öğrenmem gerekiyor sanırım." diyerek konuya açıklık getirmiş oldu.

CİPİNİ SATIŞA ÇIKARDI

CİPİNİ SATIŞA ÇIKARDI

Haziran ayında kira ve elektrik faturalarını ödeyemediğini açıklayan Kınalı, cipini 485 bin TL'ye satışa çıkarmıştı.

Didem, ekonomik sıkıntılar yaşadığı için cipini satmak istediğini ve bir oto galerisine bıraktığını söyledi. 

Kınalı'nın ünlü bir galerinin internet sitesinde 2012 model Land Rover cipin 485 bin TL'ye satışa çıkarıldığı öğrenildi.

Oryantal Didem Kınalı, daha önce de pandemi nedeniyle işsizlikten yakınmış ve "Dans okulumu kapattım...

Hiçbir gelirim yok, zor durumdayım. Bir yıldır çalışıyorum. Faturalarımı menajerim ödedi, borcum da çoğaldı" diye açıklamada bulunmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin gündemini sallayan iddia! Serpil Çakmaklı ve Banu Alkan, Nihat Doğan için kavga etti