Oscar kazanan kocayı boşuyor

Oscar kazanan kocayı boşuyor

Kanada'daki Toronto Üniversitesi bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre 34 santim yüksekliğinde, 4 kilo ağırlığındaki Oscar heykeli kadın oyunculara uğursuz geliyor. “Oscar” alan kocasını bırakıyor

31 Ocak 2011, Pazartesi 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bilim adamları Oscar’ın boşanma riskini yüzde 63 artırdığını açıkladı. Uzmanlar “Bir kadının tümdünyanın gözü önünde kocasından daha başarılı olması büyük risk.

Erkek kadının daha başarılı olmasını kabullenemiyor. Bu yüzden de aldatıyor” diyor. Oscar’ın erkek oyuncuların evliliklerini etkilemediği de belirlendi. Araştırma üzerine gözler bu yıl “Rabbit Hole” filmiyle Oscar’a aday olan Nicole Kidman’a (43) çevrildi.

İngiliz DailyMail Gazetesi Kidman’ın Keith Urban’la evliliğinin risk altına girdiğini yazdı. Ancak Kidman 2003’te Oscar almadan iki yıl önce Tom Cruise’dan boşanmıştı.

İşte Oscar’ın uğursuz geldiği yıldızlar* Hilary Swank: 2005’te Oscar alan Swank, Chad Lowe ile olan evliliğini bir yıl sonra noktaladı.

* Kate Winslet: 2009 yılında “The Reader” filmindeki rolüyle Oscar kazanan Winslet, 2010 Mart’ında yönetmen kocası Sam Mendes’le yollarını ayırdı.

* Sandra Bullock: Geçtiğimiz yıl “Blind Side” filmiyle en iyi kadın oyuncu Oscar’ını kazanan Sandra Bullock, Oscar’ı aldıktan iki ay sonra, kocası Jesse James’den boşanmıştı. James’in, Bullock’u aldattığı ortaya çıkmıştı.

* Halle Berry: Oscar’ın uğursuz geldiği yıldızlardan biri de Halle Berry, 2002 yılında en iyi kadın oyuncu dalında Oscar kazanan ilk siyahi oyuncu unvanının sahibi olan Halle Berry bir yıl sonra müzisyen eşi Eric Benet’ten boşanma kararı almıştı.

 

2

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit off-road turunda