Oscar Ödül Töreni tren istasyonunda düzenlenecek

Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) 25 Nisan’da gerçekleştirilmesi planlanan Oscar olarak da bilinen 93. Akademi Ödül Töreni’nin Los Angeles’taki Union Tren İstasyonu’nda düzenleneceği açıklandı.

18 Mart 2021, Perşembe 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD’de sinema dünyasının en prestijli ödülleri olan Oscar Ödülleri'nin düzenleneceği mekan belli oldu. Törenin, koronavirüs önlemleri nedeniyle Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles kentinde bulunan Union Tren İstasyonu’nda düzenleneceği açıklandı.

TRT Haber'in haberine göre, ABD medyası, akademinin koronavirüsle mücadele etmek ve salgının etkileriyle başa çıkmak için yeni yöntemler geliştirdiğini duyurdu.

PARTİ VE GEZİLER İPTAL

PARTİ VE GEZİLER İPTAL

Pandemide sosyal mesafe kurallarını koruma amacıyla kararlaştırılan bu düzenleme ile birlikte aynı zamanda misafirlerin ve sunucuların bilet çekilişi yapmayacağı da belirtildi. Bununla beraber bu yılki yapılan 2 aylık erteleme Oscar tarihindeki 4. Erteleme olduğu ifade edildi.

Pandemi nedeniyle törende geleneksel hale gelen parti ve gezilerin tamamen iptal edildiği açıklandı.


Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi Başkanı David Rubin diğer törenlere benzemeyen bir Oscar şöleni hazırlanması için yapımcı Jesse Collins, Stacey Sher ve Steven Soderbergh'i bir araya getireceğini söyleyerek, başka yüz yüze etkinlik yapılmayacağını ifade etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Banksy'nin 'Hapishaneden Kaçış' eseri tahrip edildi