Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne 5 araştırma görevlisi alınacak!

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne 5 araştırma görevlisi alınacak!

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İlahiyat Fakültesi ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne 5 araştırma görevlisi alınacak. Başvurular 31 Mayıs’ta sona erecek. İşte ilanın detayları…

17 Mayıs 2019, Cuma 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi, Eneıji Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ile Felsefe ve Din Bilimleri bölümlerine araştırma görevlisi alınacak. İşte ilanın detayları…

Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Ulaşım, Yapı, Kentleşme ve Çevre Sorunları ile Din Bilimleri bölümlerine 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıyan araştırma görevlisi alınacak.

GENEL ŞARTLAR

1- 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- ALES'ten en az 70 puan almış olmak.

3- Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak.

4- Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir.

5- Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak 4’lük ve 5’lik not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yıllardır günde 5 litre kola içiyor