Osmaniye'de asfalt sezonu Vali Coşkun'un katılımıyla başladı

Osmaniye'de asfalt sezonu Vali Coşkun'un katılımıyla başladı

12 Haziran 2019, Çarşamba 12:35
A A
Osmaniye'de asfalt sezonu Vali Coşkun'un katılımıyla başladı

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE İl Özel İdaresi 2019 yılı asfalt sezonu, Vali Ömer Faruk Coşkun'un katılımı ile başladı.
Cevdetiye Kasabası sınırından Hemite Köprüsüne kadar olan 9 kilometrelik yolun ikinci kat asfalt yapımı ile başlayan çalışmaları yerinde inceleyen Vali Coşkun, yetkililerden bilgi aldı. Vali Coşkun'un incelemelerinde İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat ve İl Genel Meclisi Üyeleri de yer aldı.
İlk olarak asfalt yapımında çalışan işçilerle bir süre sohbet ederek çalışmalarda kolaylıklar dileyen Vali Coşkun yaptığı açıklamada, "2019 yılı yatırım programında yer alan 23 kilometre birinci kat asfalt sathi kaplama, 236 kilometre ikinci kat asfalt sathi kaplama çalışmalarına bugün itibariyle başlıyoruz. Çalışmalarımızı 30 Eylül tarihinde tamamlamayı hedefliyoruz. İnşallah yapılan bu yatırımlar vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracaktır. Osmaniye’miz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Çalışmalarda yer alan bütün arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Kazasız belasız bir çalışma dönemi diliyorum."dedi. 

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...