Öteki dünyada geçen 4 ilginç dizi

Öteki dünyada geçen dizi deyince aklınıza ilk olarak geldi? 2000'lerin başında mezardan çıkan adamların yer aldığı, kalitesiz diziler mi? Bu diziler genelde ibretlik hikayeler anlatan, karakterlerin yaptıkları kötülükler karşısında izleyenlerde travmalar oluşmasına neden olan yapımlardı. Yeni nesil dizilerde ise olaylar daha duygusal ya da teknolojik alemlerde geçiyor. Hatta mizah unsurlarının had safhada olduğu diziler bile var. Gelin bugün her zamankinden farklı bir diziye başlayın.

19 Eylül 2020, Cumartesi 15:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Forever

Forever

New York’un en iyi medikal müfettişi olan Dr. Henry Morgan’ın, kimse tarafından bilinmeyen bir sırrı vardır: o ölümsüzdür! 200 yaşında olan doktorun geçmişindeki bilinmeyenleri, Dedektif Jo Martinez tek tek ortaya çıkaracaktır.


The Good Place

The Good Place

The Good Place, öldükten sonra kendisini The Good Place adlı yerde bulan Eleanor’un yaşadığı maceraları konu ediyor. Dünyada pek de iyi bir sicile sahip olmayan Eleanor, buraya yanlışlıkla gönderildiğini fark etse de bunu çevresindekilerle paylaşmaz. Ne var ki Eleanor’un gelişinden sonra kasabada işler rayından çıkmaya başlar ve Eleanor, komşuları Chidi, Tahani ve Jason ile birlikte sıradışı maceralara sürüklenir.

Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

Distopyaların distopyası olan Black Mirror serisinin hafızalara kazınan pek çok bölümü yayınlandı. 3. sezonun 4. bölümü olan “San Junipero”, kesinlikle izleyicilerde en çok iz bırakan ve geniş çapta popülerlik yakalayan bölümlerden biri. Film, ölüm ile yaşam arasında bulunan San Junipero isimli sonsuz bir yaşam alanında birbirlerine aşık olan Kelly ve Yorkie'nin hikayesini konu alıyor.

The Leftovers

The Leftovers

Hristiyanlıkta Rapture diye bir kavram var. Hz. İsa’nın yeryüzüne inip inanan ve iman edenlerle birlikte yeniden yükseleceğine dair bir çeşit inanış. Dizi de bu ya da bu çeşit bir Rapture’ın sonrası üstüne kurulmuş. Dünya üzerinden milyonlarca insan silinmiş durumda. Dolayısıyla da ortalık fena karışmış. İki çocuk babası polis müdürü Kevin Garvey, birçok insanın açıklanamaz şekilde yok olmasından sonra durumu kontrol altında tutmaya çalışmaktadır. Tabii eşi Laurie’nin onu ve çocuklarını terk edip gizemli bir tarikata katılması bunu hiç de kolaylaştırmayan bir durum. The Leftovers’ın merkezinde Garvey Ailesi olsa da dizide bu tarikat, bir gazete editörü, bir liseli kız gibi aileyle bir şekilde bağlantılı, bağlantısız kişilerin başından geçenleri, bu olayın sonrasında yaşananları izleyeceğiz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşk 101 sevenlerin bayılacağı en iyi 10 gençlik dizisi