Otobüs durağındaki iğrenç teklife hapis cezası! Genç kadın neye uğradığını şaşırdı

Otobüs durağındaki iğrenç teklife hapis cezası! Genç kadın neye uğradığını şaşırdı

Kayseri’de 32 yaşındaki N.B otobüs durağında beklerken A.Y isimli kişinin kendisine cinsel ilişki teklifinde bulunduğunu söyledi. A.Y ifadesinde suçlamayı reddetse de hapis cezasına çarptırıldı. İşte N.B'nin ifadesi ve verilen ceza...

28 Ekim 2021, Perşembe 16:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Melikgazi ilçesinde 6 Nisan günü otobüs durağında bekleyen N.B. isimli kadın, daha önce de sürekli kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü A.Y. ile karşılaştı. A.Y., iddiaya göre N.B.’ye cinsel ilişki teklifinde bulundu. N.B.’nin şikayeti üzerine A.Y. hakkında ‘Cinsel taciz’ suçlamasıyla dava açıldı.

"KENDİ KENDİME KÜFREDİYORDUM"

Kayseri 12’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasında N.B. ile sanık A.Y. salonda hazır bulundu. Sanık A.Y., “Otobüsten indim. Nişanlım ile tartıştım. Kendi kendime küfrediyordum. Mağdur ile yan yana geldik. Beni yanlış anladı. Suçlamayı kabul etmiyorum” diye kendisini savundu.

Şikayetçi olduğunu belirten N.B. ise, “İşe gidiyordum. Bana dönerek ahlaksız sözü söyledi. Şikayetçiyim” dedi.

8 AY HAPİS CEZASI

Mahkeme Hakimi Birol Küçük, sanık A.Y.’yi, ‘Cinsel taciz’ suçundan 8 ay hapis cezasına çarptırdı. Hakim, sanığın suça meyilli olduğu gerekçesiyle cezasına hiçbir indirim maddesi uygulamadı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kız çocuğunu soyup fotoğraflarını çekmişti! Ankara'daki sapık için istenen ceza!