Otoyolda at trafiği

Otoyolda at trafiği

Akşam saatlerinde trafiğin en yoğun olduğu Tekirdağ-İstanbul karayoluna çıkan bir grup sahipsiz at araç trafiğini birbirine kattı. Yoldan bir türlü çıkmayan atlara polis ekipleri müdahale etti

21 Kasım 2016, Pazartesi 19:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tekirdağ-İstanbul karayoluna yola çıkan bir grup sahipsiz at, yolun en işlek olduğu saatlerde araç trafiğini aksattı. Olay, akşam saatlerinde trafiğin en yoğun olduğu Tekirdağ-İstanbul karayolunda meydana geldi. Tekirdağ’da bir grup at, trafiğin en işlek olduğu saatte vatandaşların şaşkın bakışları arasında yola çıktı. Trafikte araçların arasında koşan atlar, hem trafiği aksattı hem de sürücülere zor analar yaşattı.

Bir türlü çıkmadılar

Yoldan çıkmak bilemeyen atlar, önce sürücüler ve vatandaşlar tarafından yoldan çıkarılmak istense de atlar yoldan çıkmak bilmedi. Daha sonra vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yoldan bir tülü çıkmak istemeyen ve sürücülere zor anlar yaşatan atları uzun uğraşları sonucu yoldan çıkarmayı başardı. Durma noktasında gelen araç trafiği, atların karayolundan çıkarılmasıyla normale döndü.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dedesini ziyarete gitmişti! Küçük Yağız'ın korkunç sonu