Öykü Baştaş: Güzellik algısını umursamıyorum!

Model Öykü Baştaş, sosyal medyada dış görünüşüyle ilgili gelen eleştirilere, "Böyle şeylere takılmıyorum. İnsanların yorumları beni etkilemiyor" dedi.

11 Nisan 2021, Pazar 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2017’de Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan tek Türk manken olan ve Gucci’nin podyum yüzü seçilen Öykü Baştaş, Nişantaşı'nda bir restoran çıkışı objektiflere takıldı.


Sosyal medyada dış görünüşüyle ilgili aldığı olumsuz yorumlara takılmadığını belirten model, “Güzellik algısını umursamıyorum. Böyle şeylere takılmıyorum” dedi.


Doğal haliyle kendisini rahat hissettiğini anlatan model, "Moralimi bozmadım. Böyle şeylere çok fazla takılmıyorum, yorumları fazla okumuyorum. Herkesin kendi fikri, güzellik herkese göre göre değişir. İnsanların yorumları beni çok etkilemiyor. Kim nasıl kendini rahat hissetmek isterse öyle olmalı. Ben kendimi bu şekilde rahat hissediyorum" ifadelerini kullandı.


'BAVULUMLA YAŞIYORUM'

'BAVULUMLA YAŞIYORUM'

Daha çok yurtdışında yaşadığını anlatıp “Dışarıya çok fazla gidip geliyorum. Çok seyahat ediyorum, sürekli bavulumla yaşıyorum. Türkiye’de çok defile olmadığı için burada modellik yaparak yaşamak mümkün değil. Moda endüstrisi çok küçük, fazla marka yok. Yurtdışında çok daha fazla iş var, yapabileceğiniz olanaklar fazla, benim için orada çalışmak avantajlı” şeklinde konuştu.


Son dönemin gözde isimlerinden Baştaş, Gucci’nin marka yüzü olmasını, “Bekleyebileceğim şey değildi, biraz çalışmak, biraz şans o anda doğru olmak herhalde” sözleriyle değerlendirdi.

Dünyaca ünlü model, "Oyunculuk hedefiniz var mı?" sorusuna, "Şu an öyle bir hedefim yok. Hiç böyle bir şeye yönelmedim" yanıtını verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ilk kez anlattı: Yüzüstü yere yapıştım!