Öykü Baştaş yorumuyla sosyal medyayı salladı (Gucci defilesinde podyuma çıkan tek Türk manken)

Milano Moda Haftası'nda podyuma çıkan ilk ve tek Türk model, 20 yaşındaki Öykü Baştaş. Onun farklı güzelliği ise sosyal medyada çok konuşuldu. 

A A

Öykü Baştaş, 1997 doğumlu genç bir model. Onun isminin duyulmasının ve konuşulmasınn sebebi ise geçtiğimiz Milano moda haftasında podyuma çıkan tek Türk manken olması.

Öykü, Instagram'da Amerikalı bir ajans tarafından keşfedilmiş. Ardından yüz yüze görüşmeler ve Milano, Paris moda haftasında Gucci gibi dev markaların podyum yüzü olmalar başlamış.

İsminin duyulmasının ardından televizyon programları Öykü'yü konuk etmeye başladı. Habertürk sunucusu Oylum Talu, Instagram'a Öykü ile olan programından bir kare koydu.

Sosyal medya yine tüm acımasızlığıyla devredeydi tabii. Bir kullanıcı Öykü'den bahsederek "Umarım körümdür" yazan bir tweet attı.

Ancak belli ki bir yanıt geleceğini beklemiyordu. Öykü Baştaş bu tweeti gördü ve o kullanıcıya alkışlanacak bir yanıt verdi. 

SIRADAN GÜZELLİK ANLAYIŞINA İNANMIYORUM

SIRADAN GÜZELLİK ANLAYIŞINA İNANMIYORUM

Daha sonra ise Instagram'da bi paylaşıp yapan Öykü Baştaş koyduğu bu fotoğrafın altını şu yorumu yaptı: İnsanları farklı oldukları için çirkin bulmanın yanlış olduğu düşünüyorum, sıradan güzelllik anlayışına inanmıyorum.

Modellik yapmak içinde bunun gerekli olduğunu düşünmüyorum. Bence insanları farklı yapan şeyler onları daha özel yapıyor ve zaten her insan olduğu halde güzel.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Atiba'dan Asena'ya kırmızı kart