Öykü Çelik: Erkek gibiydim, sert ergenlik geçirdim

Oyuncu Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. 'Survivor 2021' yarışmasına katılacak olan Çelik, “Spordan çıktım, Survivor’a hazırlanıyorum” dedi.

23 Aralık 2020, Çarşamba 08:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sportif tarzıyla dikkat çekten oyuncu Öykü Çelik, basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.


Geçtiğimiz günlerde sevgilisi İsmail Berhan’ın evinden ayrılmadan önce Berhan’ın şoförünün gazetecileri tehdit etmesi hakkında konuşan oyuncu, “Gerçekten bizim böyle bir şeyden haberimiz yok. İşten çıkmış birisi vardı acaba o mu diye düşündük Berhan da araştırdı” dedi.

Sevgilisi ve kendisinin saygısız biri olmadığını söyleyen Çelik, “Beni tanıyorsunuz 15 senedir asla çalışan insanlara karşı tavırda bulunmam. Hiçbir zaman insanlara saygısızlık etmedim, Berhan da bulunmaz, öyle bir insan değil” şeklinde konuştu.

'Böyle bir şey olduysa da özür dilerim'

'Böyle bir şey olduysa da özür dilerim'

Basın mensuplarından özür dileyen Öykü Çelik, “Böyle bir şey olduysa da özür dilerim. Cuma günkü çalışan arkadaşta bulunacak, asla kabul edilemez” ifadelerini kullandı.


Geçtiğimiz haftalarda konuk olduğu bir YouTube programında yaptığı, "Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?” açıklamasıyla kadınların tepkisini çeken Öykü Çelik, yanlış anlaşıldığını belirtti.


'Prenses gibi yetiştirilmedim'

'Prenses gibi yetiştirilmedim'

Ünlü oyuncu, “Gerçekten yanlış anlaşıldım ben kimseyi ezerek yücelten değilim. Ben orada bir şiddet kavga olayından bahsediyordum. Ben kavga ettim. Çünkü ergenliğim biraz sert geçti. Sert kızdım erkek gibiydim demek istiyordum. Prenses gibi yetiştirilmedim” dedi.

Muhabirlerin, “Yılbaşında programınız var mı?” sorusuna Öykü Çelik, “Aileyle beraber olacağız” diyerek, sevgilisi İsmail Berhan ile ailelerini tanıştıracaklarını belirtti ve sevgilisinin Bebek’teki yalı dairesinin yolunu tuttu.


Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor 2021' yarışmasına hazırlanan 33 yaşındaki oyuncu, neredeyse her gün spor yapıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melis Sezen'den Murat Dalkılıç açıklaması