Öykü Çelik: Ünlü olup parasız kalmak çok zor

Geçen günlerde 'mini etek' açıklamasıyla gündem olan oyuncu Öykü Çelik, ünlü olup parasız kalmanın çok zor olduğunu söyleyerek, kirasını ödemek için kredi çektiğini söyledi.

25 Aralık 2020, Cuma 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Öykü Çelik, Youtube’daki ‘Masa’ programında şunları söylemiş:

Ünlü olup da, parasız kalmak zor zor. Çünkü herkes şöhretli kişilerin zengin olduğunu sanıyor. Yok böyle bir dünya.

Kiramı ödeyebilmek için kredi çektiğimi bilirim. Ama parasızlık benden hiçbir şey götürmedi.

Param olduğunda da ders almadım. Her şart altında paylaşmayı seviyorum.

Mini etek açıklaması olay yaratmıştı

Mini etek açıklaması olay yaratmıştı

Hem corona virüs için önlem almayan ve ev partilerinde adını duyduğumuz hem de son açıklaması olan "Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?" sözleriyle çok tepki toplayan Öykü Çelik, kendini şöyle savunmuştu...

Parti parti gezen biri olmadığını söyleyen oyuncu, Karadeniz kızı olduğunu vurgulayarak, “Ben Trabzon Lisesi mezunuyum ve Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu? Ben diz altında etekle büyümüş kızım. Saçımı örgüden başka bir şey yapmadım. Bu yaştan sonra kültürümü mü reddedeyim?” demişti.

Çelik'in açıklamaları şöyleydi:

Açıklamalarım toplum tarafından yanlış anlaşılıp çeşitli mecralarda farklı yerlere çekilmiştir. Eğer sözlerimin sadece çok küçük bir kısmına odaklanmayıp, röportajda hangi soru karşısında bu ifadeleri kullandığımı göz önünde bulundursaydınız böyle acımasız yorumlar yapmazdınız.

Hiçbir zaman negatif durumdan beslenip kimseyi incitmedim. Sadece kadının kadına yaptığı şiddete değil, insanın insana her türlü şiddetin karşısında oldum ve kınadım. Röportajda aslında kendimi eleştirdim. Olumsuz olarak değerlendirdiğim kendimdi. Tamamen yanlış anlaşıldım.

Küfür ve argo barındıran yorumlarını yaparken lütfen benim de bir kadın olduğumu unutmayın. Yanlış anlaşılmaktan üzüntü duyduğumu belirtiyor ve en kısa zamanda da sözlerime benim açımdan bakabilmenizi diliyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Oğuz'un ücret isyanı: İki senedir işsizim