Oyun dünyasının Oscar'ları sahiplerini buluyor

Oyun dünyasının Oscar’ları 13 Aralık’ta düzenlecek olan 'The Game Awards' ile sahiplerini bulacak. Canlı yayın 13 Aralık Cuma Türkiye saati ile 04:30'da başlayacak ve YouTube, Twitch, Mixer, Facebook ve Twitter üzerinden tüm platformlardan canlı olarak izlenebilecek.

08 Aralık 2019, Pazar 12:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Yeni oyun tanıtımları, yeni haberler ve fragmanlar

Yeni oyun tanıtımları, yeni haberler ve fragmanlar

Her yıl daha çok insanın merak ettiği The Game Awards 2019 bu yıl da büyük bir etki bırakacak. Geoff Keighley önderliğinde geçen yıl düzenlenen etkinlik tam anlamıyla büyüleyici oyunların ödülleri almasına sahne olmuştu.

2018 yılının oyunu God of War 3 

Eski dostumuz Kratos’un dönüşü tüm yılı kasıp kavurmuş ve yıl sonunda Red Dead Redemption 2 ile The Game Awards 2018’in en çok konuşulanı olmuştu. Fakat yılın oyunu eski dostumuz Kratos ile God Of War 3 olmuştu.

2019 yılının oyunu kimin olacak?

2019 yılı tıpkı geçen yıl gibi muhteşem oyunların çıkışına şahit oldu. Üye olup oy verebileceğiniz yılın oyunu seçimleri hala devam ediyor. 

1.Control

Dünya dışı bir tehdidin istilasına uğradıktan sonra, Control'ü yeniden ele geçirmek için mücadele eden yeni ‘Yönetici’nin hikayesini anlatan oyun 2019 yılının iddialı oyunlarından biri oldu.

2.Death Stranding

Efsane oyun yönetmeni Hideo Kojima’nın son eseri olan oyun 2019 yılının en çok konuşulan oyunu oldu. Tam bir başyapıt olarak nitelendirilen Death Stranding’in kadrosunda; Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux, Lindsay Wagner ve Conan O’Brien gibi yıldız isimler de yer alıyor.

3.Resident Evil 2 RE

İlk olarak 1998'de yayınlanan ve serinin en unutulmaz oyunlarından biri olan Resident Evil 2 RE, yeni nesil konsollar için tamamen yeniden tasarlanmış olarak geri dönmüştü. 2019 yılının başlarında yayınlanan oyun incelemelerde oldukça iyiydi.

4. Sekiro: Shadows Die Twice

Dark Souls serisinin yaratıcılarından, kadim Japon kültürüyle iç içe bir dünyada geçen oyun, onurunu kurtarmak için her türlü yaratıkla mücadele eden bir karakterin hikayesini anlatıyor.

5.Super Smash Bros. Ultimate 

Nintendo'nun en sevilen dövüş oyunu serisi Super Smash Bros Ultimate, diğer adaylara göre daha eğlenceli ve aile ile oynanabilecek bir oyun olarak listede yer alıyor. “Birbirinizi dövmenin en eğlenceli yolu” olarak görülen oyun tüm kahramanları bir araya getiriyor.

6.The Outer Worlds

Oyun dünyasında alıcısının bol olduğu rol yapma türündeki oyun alternatif bir evrende ve uzay çağında geçiyor. Tamamen kapitalist düzenin acımasız bir şekilde geçtiği uzay kolonilerinde geçiyor.

Hangisi yılın oyunu olacak ve daha pek çok detayı 13 Aralık Cuma Türkiye saatiyle sabaha karşı 4.30'da canlı yayında öğreneceğiz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ucuza telefon alma rehberi