Oyuncu Naya Rivera'nın cansız bedeni bulundu

ABD'de 4 yaşındaki oğluyla birlikte göle açıldıktan sonra ortadan kaybolan 33 yaşındaki oyuncu Naya Rivera'nın cansız bedeni bulundu.

14 Temmuz 2020, Salı 10:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Glee dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Naya Rivera, California eyaletine bağlı Ventura bölgesindeki Piru Gölü’ne açıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı.

Rivera’nın kiraladığı teknede 4 yaşındaki oğlu Josey tek başına bulundu.

Üzerinde can yeleği bulunan küçük çocuk, polislere yüzmek için göle gittiklerini, annesinin suya atladıktan sonra bir daha geri dönmediğini söyledi.

Glee dizi ekibinden hayatını kaybeden 3’ncü oyuncu oldu

Glee dizi ekibinden hayatını kaybeden 3’ncü oyuncu oldu

Polis tarafından yapılan arama çalışmalarında Rivera’nın cansız bedeni bulundu. Rivera, Glee dizi ekibinden hayatını kaybeden 3’ncü oyuncu oldu.

Bölgede arama çalışmaları başlatılırken, Ventura Şerif Ofisi ünlü oyuncunun son görüntülerini paylaşmıştı. Söz konusu görüntülerde Rivera kendi aracıyla limana geliyor. Oğlu Josey’i yanına alan oyuncu, kiralama ofisine gittikten sonra tekneyle açılarak gözden kayboluyor.

Rivera’nın cesedi 15 metre derinlikte bulundu ve ölüm nedenini kesinleştirmek için otopsi yapılacak.

Talihsizlikler arka arkaya

Talihsizlikler arka arkaya

Yıllar içinde dizi kadrosunun başına gelen bu olaylar gerçekten de dikkat çekecek türden. Skandallar, intiharlar, trajik ölümler; özellikle genç seyircinin ilgisini çeken dizinin kamera arkası ekibinde yer alan bir çalışanın da söylediği "Sanırım bu dizide bir lanet var" yorumunu akıllara getirdi. İşte Glee dizisinin hem kamera arkası çalışanlarının hem de yıldızlarının yaşadığı o talihsizlikler. 

Diziden ilk kötü haber, önemli rollerden birini üstlenen Cory Monteith'ten geldi. Monteith, 2013 yılında Kanada'nın Vancouver kentinde bir otel odasında ölü bulundu.

Kamera arkasındaki iki ölüm

Kamera arkasındaki iki ölüm

31 yaşındaki oyuncunun ölümü, o sırada romantik bir ilişki yaşadığı; aynı dizinin oyuncusu Lea Michele başta olmak üzere hayranlarını yasa boğdu. Yapılan otopside Monteith'in uyuşturucu ve alkolü karıştırarak tükettiği için hayatını kaybettiği belirlendi.

Monteith'in ölümü Glee dizisi kadrosunun yaşadığı tek trajik olay olarak kalmadı. Kısa süre içinde dizinin kamera arkası ekibinden iki kişi daha hayatını kaybetti. Üstelik sadece 2013 ile 2014 yıllarında. Dizinin yönetmen yardımcısı Jim Fuller, uykusunda geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. Onun şoku daha atlatılamadan bu kez bir başka ölüm haberi geldi. 2014 yılında yapım asistanı Nancy Motes (yanda) evinin banyosunda cansız olarak bulundu. 37 yaşındaki kadının reçeteli ve reçetesiz ilaçları karıştırıp içerek hayatını kaybettiği belirlendi.

Nancy Motes, ünlü oyuncu Julia Roberts'ın kız kardeşiydi. Geride bıraktığı intihar notu ise ablası Roberts'ı suçlar nitelikteydi. Bu olayın ardından Nancy Motes'un yakın arkadaşı da olan yapım asistanı Cristina Lageman bütün bu olup bitenlerin üzerine "Glee lanetli bir dizi, bir kişiyi daha kaybettik" diye konuştu. 


Nancy Motes, ünlü oyuncu Julia Roberts'ın kız kardeşiydi. Geride bıraktığı intihar notu ise ablası Roberts'ı suçlar nitelikteydi. Bu olayın ardından Nancy Motes'un yakın arkadaşı da olan yapım asistanı Cristina Lageman bütün bu olup bitenlerin üzerine "Glee lanetli bir dizi, bir kişiyi daha kaybettik" diye konuştu. Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tolga Karel'in yeni rotası Florida