Oyuncu Pınar Altuğ nostalji yaptı

Türkiye Güzeli seçildiği bir döneme ait fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Pınar Altuğ altına, ''Bugün bu fotoğraf tam 25 senelik! Türkiye Güzellik Yarışması...'' notunu düştü

04 Nisan 2019, Perşembe 14:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Kısa sürede binlerce beğeni alan bu fotoğrafa ilgi büyük oldu. Bazı takipçileri Pınar Altuğ'un fotoğrafına 'Hiç değişmemişsiniz' yorumunda bulundu.


Bu fotoğraf da Pınar Altuğ'un acemilik yıllarından bir görüntü. 1973 doğumlu olan Altuğ, St. Benoit Fransız Lisesi'ni bitirdi. Lise ikinci sınıftayken mankenlik yapmaya başladı. Liseden sonra İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler İşletme Fakültesi'ne girdi.

1994'te Türkiye güzeli seçildi. İşlerinin yoğun olması nedeniyle öğrenimini yarıda bıraktı. Pınar Altuğ, kariyerinin yanısıra özel yaşamıyla da çok konuşuldu.

Pınar Altuğ 12 Nisan 2008'de oyuncu Yağmur Atacan ile evlenmişti. 10 yıldır birlikte olan çiftin, bir de Su adında çocukları oldu.

Uzun zaman önce mankenliği bırakan ve oyunculuğa yönelen Pınar Altuğ şu an sevilen dizi 'Çocuklar Duymasın'da 'Meltem' karakterine hayat veriyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)