Oyuncu Tuvana Türkay ile eski manken olan ablası Katre Türkay barıştı

Bekir Saçar ile Görünen Adam bu hafta da magazin bombaları ile dolu... Tuvana Türkay ablasının adını ağzına almıyor, hatta onunla ilgili soru sorulmasını istemiyordu. Ama aradaki buzlar eridi ve iki kardeş bir arkadaşlarının doğum gününde bir araya geldiler

28 Eylül 2019, Cumartesi 07:56 Son Güncelleme:
A A
YILLARIN DARGINLIĞI NİHAYET BİTTİ

YILLARIN DARGINLIĞI NİHAYET BİTTİ

Oyuncu Tuvana Türkay ile eski bir model olan ablası Katre arasına yıllar önce kara kedi girmişti. Öyle ki Tuvana, ablasının adını ağzına hiç almıyor, hatta yaptığı röportajlarda Katre hakkında soru sorulmamasını şart koşuyordu.

Abla ve kardeş nihayet barışmış. Önceki gece Barrus’un tasarımcısı Neslişah Yılmaz’ın La Boom’daki doğum günü partisine birlikte geldiler.

BABA YADİGARINA VEDA ZİYARETİ

BABA YADİGARINA VEDA ZİYARETİ

Ünlü iş insanı Faruk Yalçın, 1990’da Darıca’da kendi adını verdiği hayvanat bahçesini kurmuştu. Faruk Yalçın’ın 2008’deki ölümüyle başlayan ve dokuz yıldır devam eden miras davası geçen yaz sonuçlanmıştı.

Faruk Yalçın’ın kızı Süreyya Yalçın, 20 paya bölünen mirastan sekiz pay almıştı. Yalçın Ailesi yüksek giderleri nedeniyle parkı kapatma kararı almış. Süreyya Yalçın, Türkiye’den Miami’ye dönmeden önce hayvanat bahçesine gidip çok sevdiği hayvanlarla vedalaşmış.

DALYANKÖY’DEN BEBEKÖY’E GELDİ

DALYANKÖY’DEN BEBEKÖY’E GELDİ

Bebek’teki meşhur Lucca’nın eski işletmecisi Turgay Yıldız’ın Dalyanköy’de açtığı Momo Beach, iki senedir Çeşme’nin en popüler mekanıydı. Momo kışlık mekanını şimdi Bebeköy’de açıyor. Sabah kahvaltı ile kapılarını açacak olan mekan akşamüzeri bar ve restoran, gecenin geç saatlerinde de kulüp olarak hizmet verecek. Mekan, 11 Kasım’da vereceği partiyle İstanbullulara “Merhaba” diyecek.

NİŞANTAŞI’NDA BAZLAMA KUYRUĞU

NİŞANTAŞI’NDA BAZLAMA KUYRUĞU

Nişantaşı’ndaki ‘Bazlama’ adlı kahvaltı mekanın popülaritesi son günlerde müthiş arttı. Evime komşu mekanın önünde bazlama (Sacda pişirilmiş tatlısı bol kalın gözleme) yemek için kuyruğa girmiş onlarca kişi görüyorum. Hafta sonları kuyruk uzadıkça uzuyor. Milletçe bazlama yemeye ne kadar hasretmişiz de haberimiz yokmuş. Çocukluğumda benzin, gaz, sigara, çay ve şeker kuyruğu çok gördüm. Ama ilk defa bazlama için kuyrukta bekleyenlere şahit oluyorum.

Sıradaki haber yükleniyor...