Ozan Kabak: 'Ben Galatasaraylıyım, Fenerbahçe'de oynama ihtimalim yok'

Ozan Kabak, Instagram'da Ayşe Arman'ın konuğu oldu. Instagram yayınında gelen soruları yanıtlayan Ozan, Fenerbahçe'de oynama ihtimaliyle ilgili soruya "Ben Galatasaraylıyım, böyle bir ihtimal yok" yanıtını verdi.

01 Haziran 2020, Pazartesi 15:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1.5 sezon önce Galatasaray'dan Stutgart'a, oradan da Schalke 04'e transfer olan Ozan Kabak, Almanya'da liglerin başlamasının ardından formasına kavuşmuştu. Schalke 04'ün genç yıldızı Ozan, Instagram yayınında Ayşe Arman'ın konuğu oldu. Ayşe Arman'ın Instagram üzerinden sorulan soruları yönelttiği Ozan'a bir de Fenerbahçe sorusu geldi.

'Bir gün Fenerbahçe'de oynar mısın?' sorusu gelen Ozan, soruya net cevap verdi.

Galatasaray'ın altyapısından yetişen Ozan, gelen bu soruya "Ben Galatasaraylıyım, böyle bir ihtimal yok" cevabını verdi.

Galatasaray'dan ayrılış sürecini de anlatan Ozan, "Galatasaray'dan ayrılmak bana çok zor geldi. 11 yaşında gelmiştim ilk defa kulübe. Galatasaray için, oradan kopmamak için her gün Tekirdağ'dan İstanbul'a gittim. Benim için ayrılık kararı çok zordu. Ama hedeflerimi gözden geçirince, cesur bir karar almak zorundaydım ve ben de bunu yaptım" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lionel Messi corona virüsle ilgili ilk kez konuştu