Özcan Deniz ve Feyza Aktan arasındaki ev davasında son perde

Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’ı “Evimi gasp etti” diyerek mahkemeye verdiği ortaya çıkmıştı. Bu olay haber yapılınca Özcan Deniz, sosyal medyada şu paylaşımı yaptı: “İnsan baba olunca cam oluyormuş. Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim. Seni bir saniye bile fazla yaşamanın önüne taş koyan her vicdansızın elini kesen bir cam.” Feyza Aktan ise “Kuzey’i göstermeme gibi bir şey söz konusu değil. Her gün görüşüyorlar” dedi.

19 Kasım 2020, Perşembe 15:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özcan Deniz 2018’de evlendiği oğlu Kuzey’in annesi Feyza Aktan’dan Haziran 2019’da boşanmıştı. Hemen ardından birlikte tatile çıkınca barıştıkları söylenmişti. Ama geçen pazartesi Feyza Aktan’ın, evliyken yaşadıkları evden çıkmadığı, Özcan Deniz’in de gasp iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulunduğu iddia edilmişti.

Eski eş bunun üzerine “Şimdiye kadar çocuğum için sustum. Ancak iftiralar çekilmez bir hal aldı. Boşanma kararımızda çocuğumla birlikte bu evde oturabileceğim zaten yazılı. Kanunun bana tanıdığı haklar, gasp olarak nitelendirilemez” diye konuşmuştu.

Özcan Deniz dün Instagram hesabında içini döktü. 2.5 yaşındaki oğlu Kuzey’e seslendi. Feyza Aktan’a meydan okudu.

İşte Özcan Deniz’in dijital mektubu

İşte Özcan Deniz’in dijital mektubu

Korkma oğlum. Uzun bir yol bu. Zalimin galip gelmeyeceği bir yol. Elinden geleni yapacak baban. Yarınlarını iyileştirmek için. Gerekenleri söyledim. Elimden geleni yaptım. Ne kaybedeceğim umurumda değil. İnsan baba olunca cam oluyormuş. Zalimin elinde tokmak, kırmaya hevesli. Oğlum şunu bil; kırılsam da keskinim.

Bana ‘Babam’ deyip aşkla bakmanı engelleyenlerin, seni bir saniye bile fazla yaşamamın önüne taş koyan her vicdansızın, mutlu olma hakkımıza tecavüz eden her çıkarcının ‘Hayattan alacağım var’ diyerek faturayı sana-bana kesenin elini kesen bir cam. Allah biliyor ya birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi. Seni bir enkaza çevirmek isteyen kimseye izin vermeyecek baban.

Özcan Deniz’in “Oğlumu göremiyorum” iması üzerine Feyza Aktan, POSTA’ya şu açıklamayı yaptı:

Böyle bir şey asla olmadı, olamaz. Söz konusu bile değil. Zaten şu an birlikteler.

Her gün Kuzey’i görüyor. Ne Özcan’ın kariyerinin zarar görmesini isterim ne de bebeğimin hırpalanmasını.

Babayla evladının arasına kesinlikle girmem. Kaldı ki, olay yargıda. Bu yüzden bir tık geride durmam gerekiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dilan Çıtak'a 2 dizi teklifi birden