Özge Özder, kızı Luna'nın doğum fotoğrafını paylaştı

Müzisyen Sinan Güleryüz ile mutlu bir evliliği olan oyuncu Özge Özder bugün 40 günlük olan kızı Eva Luna'nın yüzünü gösterdi...

15 Nisan 2021, Perşembe 15:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Sadakatsiz' dizisinin Doktor Derya'sı Özge Özder, 2018 yılında müzisyen Sinan Güleryüz ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü oyuncu, ilk bebeği Eva Luna'yı 12 Şubat'ta dünyaya getirdi. Epidural sezaryen yapan 43 yaşındaki oyuncu, kızı Luna'nın ilk fotoğrafını 40 günlük olduğunda paylaşmış, yaklaşık 100 bin beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

 

"Merhaba dünya. Dilerim dünya varlığınla daha güzel bir yer olsun meleğim. Dilerim ömrün ay gibi aydınlık ve parlak, masalları kıskandıracak kadar güzel ve ışıklı olsun ay kız. Bizim masalımız sensin. Annen ve baban çok aşık sana..."


"Ömrümüz oldukça yanında, her ihtiyaç duyduğunda arkanda, siper olmamız gereken zamanlarda ve tüm kötülüklere karşı önünde, yanında olamadığımız anlarda ise bil ki hep omuz başındayız. Bunu hiç unutma. Varlığın en büyük armağan 

"Sen kendini seç ve gerçekleştir yeter. Artık tüm şükürlerimiz varlığına. Hoş geldin annesinin küçük tırtılı. Hoş geldin küçük ay perisi. Hoş geldin. Kırkımız çıktı bugün. İyi dileklerinize ,dualarınıza ve güzel kalplerinize emanet ederek paylaşıyorum meleğimi."

Doğum sürecinde ara verdiği 'Sadakatsiz' dizisine geri dönen Özge Özder, doğum fotoğrafını, "Hayatımın en anlamlı anı" mesajı ile Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Uyuşturucu bağımlılığından kurtulmayı başarmış ünlüler