Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çifti bebeklerinin ismini belirledi

Geçtiğimiz eylül ayında sade bir törenle Marmaris’te evlenen oyuncu Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk geçtiğimiz günlerde bebeklerine kavuştu. Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk ikilisinin bebeklerine verdiği isim belli oldu.

02 Aralık 2021, Perşembe 12:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bebeğine 'Üzüm' ismini vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci ancak konuyla ilgili yakın çevresinden olumlu geri dönüş alamadığını ifade etmiş ve kızları için isim düşünüp düşünmedikleri hakkındaki sorulara “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti.

Ancak edinilen bilgiye göre çift bebeklerinin ismine doğumdan sonra karar verdi.

Oyuncu Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk dünyaya gelen bebeklerine Mercan ismini verdi.


Özge Özpirinçci, Yay burcu olmasını istediği bebeğinin burcu da oyuncunun isteği şeklinde gerçekleşti.

Özpirinçci, burç konusunda "Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum "açıklamasını yapmıştı.

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ NE ZAMAN DOĞUM YAPTI?

Oyuncu Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk çiftinin bebekleri geçtiğimiz salı günü dünyaya geldi. Doğum, İstanbul'daki özel hastanede saat 15.17'de gerçekleştiği bildirildi.

Bebeğin sağlık durumuyla ilgili hastaneden yapılan açıklamaya göre, Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk çiftinin kızları 50 santim, 3.149 gram olarak dünyaya geldi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nilsu Berfin Aktaş hakkında şoke eden iddia!