Özge Özpirinçci'den isim açıklaması

Oyuncu çift Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Daha önce bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiğini söyleyen oyuncu, hamileliği ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

19 Kasım 2021, Cuma 08:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bebek’te bulunan bir kuaför salonunda görüntülenen Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'e oyuncu arkadaşları Serkan Keskin ve Meriç Aral’da eşlik etti.

Yaklaşık üç saat kuaförde kalan dörtlü, rutin bakımlarını yaptırıp birlikte vakit geçirdi.

Kuaförden ilk ayrılan isimler Serkan Keskin ve Meriç Aral oldu. Köpekleriyle birlikte objektiflere yansıyan ikili, bebek bekleyen Özge Özpirinçci’nin yaşadığı mutluluğu gazetecilerle paylaştı.

Daha sonra mekandan çıkan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, soruları yanıtladı. Sekiz aylık hamile olan Özge Özpirinççi, “Çok iyiyim. Doğumu az kaldı. Sağlıklar yerinde” diye konuştu.

Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Özge Özpirinçci, bebek için isim düşünüp düşünmedikleri sorusuna “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını verdi.

Özpirinçci, daha önce yaptığı bir açıklamada bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiğini söylemişti.

Güzel oyuncu bunun hatırlatılması üzerine “Fantastik bir yorum tabii ki de. Sağlıklı olması yeterli” dedi.

Öte yandan; Özpirinçci, Aslıhan Doğan Turan ve Mert Vidinli ile buluşmuştu. Vidinli, Turan ve Özpirinçci ile birlikte çekilen fotoğrafları Instagram hesabından "Anneleri buluşturdum. Aslıhan'dan mini tüyolar" notuyla yayınladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çıplak fotoğraf Dilan Gerede Erkaya'nın keyfini kaçırdı