Özge Özpirinçci'den karnı burnunda sahil pozları

Yakın dostu Berrak Tüzünataç ile sahilde gün batımında dans eden Özge Özpirinçci'nin büyüyen karnı dikkat çekti.

22 Kasım 2021, Pazartesi 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisi gibi oyuncu Burak Yamantürk ile yedi yıldır aşk yaşayan ve şimdilerde kızını kucağına almak için gün sayan Özge Özpirinçci, şimdilerde anne olmak için gün sayıyor.

Geçtiğimiz günlerde Bebek’te bulunan bir kuaför salonunda görüntülenen eşi Burak Yamantürk ile görüntülenen Özpirinçci, bebeğin ismine henüz karar vermediklerini açıklamıştı.

'YÜZÜNÜ GÖRMEDEN İSMİNİ KOYMAYACAK'

'YÜZÜNÜ GÖRMEDEN İSMİNİ KOYMAYACAK'

“Çok iyiyim. Doğuma az kaldı. Sağlıklar yerinde” diyen güzel oyuncu, kızlarının ismi konusuyla ilgili; “Burak yüzünü görmeden ismini koymayacak” yanıtını vermişti.

Özge Özpirinçci, doğuma sayılı günler kala Berrak Tüzünataç ile birlikte objektif karşısına geçti. Yakın dostuyla gün batımında dans eden ünlü ismin karnının iyice büyüdüğü dikkatlerden kaçmadı.


Gün batımında kamera karşısına geçen ikiliden Tüzünataç, eğlenceli anlarını takipçileriyle paylaştı. Tüzünataç'ın 'Gün batımından önce, kelimenin tam anlamıyla' notunu düştüğü fotoğraflara ilgi büyük oldu.


Plajda dans eden 8 aylık hamile Özpirinçci ve arkadaşı Tüzünataç'ın neşeli halleri de dikkatlerden kaçmadı. Bazı takipçileri Özpirinçci'ye bebeğin ismi 'Güneş mi olacak?' diye sordu. Oyuncu da 'Biz burada Güneş'i gösteriyoruz' cevabını verdi.


Öte yandan Özge Özpirinçci, yakın dostu Berrak Tüzünataç ile birlikte bebeğinin akrep burcu olmaması için dua ettiklerini ifade etmişti.


Heyecanı gün geçtikçe büyüyen oyuncu, konuyla ilgili, "Akrep kadınını çok seviyorum. Ne var ki kendine çok zarar verebilen bir Burç. Karanlık yerleri çok. Yay olsun istiyorum" demişti.

Ardından Tüzünataç, "Özge Özpirinçci’nin bebeğinin akrep burcu olmasını istemediğiniz doğru mu?" sorusuna; "Yeğenimle ilgili ufak bir dilekte bulunma hakkını kendimde görüyorum. Zaten yay burcu olacak" şeklinde esprili bir açıklama yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci basketbolcu flörtü ile kameralara yansıdı