Özge Ulusoy: Gelen yorumlar beni çok güldürdü!

Özge Ulusoy, önceki gün Etiler’de alışveriş turundaydı. Zarif giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken model, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

10 Nisan 2021, Cumartesi 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sinema filmiyle beyazperdede olacağını ifade eden ünlü model, “Yarın set başlıyor, romantik komedi tadında bir film olacak. Yıllardır güzel bir projede rol almak istiyordum. Bu proje içime çok sindi” dedi. Film hakkında detay vermekten kaçınan 38 yaşındaki güzel, son günlerde çok konuşulan kafasına çöp poşeti geçirerek kıyafetini giymesiyle ilgili konuştu.


Ulusoy, "Gelen yorumlar beni çok güldürdü. Normalde bu işlemi eşarpla falan yapıyoruz. O gün orada bir şey bulamayınca çöp poşetiyle yapmak zorunda kaldım. Sonuçta 3-4 kıyafet değiştiriyorum bir defile de bu işlemi yapmadan olmaz” ifadelerini kullandı.

Bir dergi için çekime giden Ulusoy, nasıl hazırlandığını takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü mankenin, elbise değiştirirken yayınladığı video herkesi şaşırtmıştı. Başına çöp poşeti geçiren model, videoyu, "Makyajı bozmadan nasıl elbise giyiyoruz?" notuyla yayınlamıştı.


YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ

YILLAR İÇİNDEKİ DEĞİŞİMİ

2003 yılında katıldığı 'Miss Turkey' yarışmasında ikinci olan ve kariyer basamaklarını hızla tırmanan model ve sunucu Özge Ulusoy, yıllar içinde bir hayli değişmişti.


Çenesi, burnu ve elmacık kemikleriyle adeta bambaşka biri haline gelen 38 yaşındaki model, "Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (10 Nisan 2021)