Özge Ulusoy'dan Hacı Sabancı'ya mesaj mı var?

Özge Ulusoy önceki gün eski aşkı Hacı Sabancı ile sık sık gittiği Paris'teki oteldeydi. Ulusoy, aynı odadan bu kez yalnız fotoğraf çektirdi. Modelin, Instagram'ın hikaye bölümünden yaptığı paylaşımına kalp çizmesi 'Hacı'ya mesaj mı var?' dedirtti

05 Aralık 2018, Çarşamba 10:42
A A

Özge Ulusoy, önceki gün yaptığı paylaşımlarıyla 2017'de ayrıldığı altı yıllık eski aşkı Hacı Sabancı'ya mesaj gönderir gibiydi...

Cep telefonunda mesajlarını yakaladığı için terk ettiği model için o dönem "Yazışmalar; planlama, hakaret ve nefret içeriyordu. Özge'nin beni sevmediğini anladım. Ben onun için bir projeymişim" diyen Hacı Sabancı, Özge Ulusoy defterini de bir daha açılmamak üzere kapattı.

Ancak Özge Ulusoy'un paylaşımları, şimdilerde sosyetik Nazlı Kayı ile aşk yaşayan Hacı Sabancı'yı unutamadığını düşündürdü.


Önceki gün Paris'e giden ünlü model, konaklamak için Sabancı ile birçok defa gittiği 'Plaza Athenee' isimli lüks oteli ve romantik tatillerinde kaldığı odayı seçti. 

Bununla kalmayan model, önceki gün Instagram'ın hikaye bölümünde odadan yaptığı paylaşıma 'kalp' çizdi.

Özge Ulusoy'un daha önce birçok defa Hacı Sabancı ile poz verdiği otelden tek başına ve kalpli yaptığı paylaşımlar ise "Özge, Sabancı'ya mesaj mı gönderiyor?" yorumları yaptırdı.

Özge Ulusoy ile Hacı Sabancı, 6 yıllık aşkları boyunca sık sık Paris'teki 'Plaza Athanee' isimli otele gitti. Hatta model, 2015'teki yaş gününü de sosyetik aşkıyla bu otelde kutlamış; Sabancı'nın kendisine aldığı kırmızı güllerle de kaldığı otelin balkonundan böyle paylaşım yapmıştı. Özge Ulusoy, "En sevdiğim yer ve mekan" dediği Paris'teki otelde ise şimdilerde kız arkadaşlarıyla birlikte....

Hacı Sabancı'nın Özge Ulusoy'dan sonra birlikte olmaya başladığı Nazlı Kayı ile ilişkisi, adım adım evliliğe gidiyor.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.