Özge Ulusoy'un son hali olay oldu: Yüz nakli olmuş gibi

İki hafta öncesine kadar, hiç estetik yaptırmadığını söyleyen Özge Ulusoy'un son paylaşımı olay oldu. Sık sık Instagram paylaşımlarıyla kendinden söz ettiren Ulusoy'u takipçileri tanımakta zorlandı.

13 Haziran 2021, Pazar 19:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" diyen Özge Ulusoy, geçtiğimiz haftalarda geçirdiği estetik operasyonu ile gündeme gelmişti.

İlk kez estetik operasyonu geçirdiğini dile getiren Ulusoy, son paylaşımı ile bambaşka birine dönüştüğünü gözler önüne serdi.

Özge Ulusoy’un paylaştığı bu karelerin altına bir takipçisi “Çok değişmişsin seni tanımakta zorlandım” yorumunu yaptı.

Özge Ulusoy'un bu halini Ceylan'a benzetenler de oldu Esra - Ceyda kardeşlere benzetenler de...

Bazı takipçileri de "İnşallah fotoşoptur" yorumları yaparken bir kısmı da "Yüz nakli olmuş gibi" dedi.

Özge Ulusoy'un "Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" sözlerini inandırıcı olmayan sosyal medya kullanıcıları, Ulusoy'un eski fotoğraflarını paylaşıp yorumda bulunmuştu.

Ulusoy, sosyal medyada 2003 yılından 2021 yılına kadar olan değişiminin kolaj halinde paylaşılması hakkında "Bu konu hakkında danışmanlık vermeyi düşünüyorum...

Hatta bir ofis bile açabilirim güzellik sırları hakkında. Şaka bir yana her kadın böyle dokunuşları hak ediyor" yorumunu yapmıştı.

İki hafta önce estetik yaptırmak için ameliyat masasına yatan Özge Ulusoy, "Burnumdan burun ucu ameliyatı oldum. Birçoğunuz inanmasa da bu ilk ameliyatımdı. Hocam bence muazzam bir iş çıkardı" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Farah Zeynep Abdullah talihsiz bir kaza geçirdi