Özkan Şen: Bircan Bali beni aldattı

Bircan Bali ile öpüşme fotoğrafları ortaya çıkan Özkan Şen, çok ses getirecek bir iddiada bulundu. Özkan'ın iddiasına göre, Bircan Bali onu aldattı

11 Kasım 2018, Pazar 00:04
A A

Aynı zamanda İsmail YK’nın kuzeni olan Özkan Şen, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Geçen günlerde sunucu Bircan Bali ile öpüşme fotoğraflarının gündeme gelmesi ile alakalı soruları yanıtlayan Şen şunları söyledi:

 “O görüntüler maalesef benim telefon hesabımın çalınması ile ortaya çıkmıştır. Hesabımı çalan kişi de belli zaten ben isim vermek istemiyorum."

 "Hesabım çalındığında biz Bircan ile sevgili değildik ayrılmıştık. Böyle bir konuyla gündeme hiç gelmek istemezdim çünkü benim geleceğe dair hayallerim vardı."

"Siyasete girme planlarım vardı, fakat görüntüler çıktıktan sonra aday olmak istediğim partiden yetkililer aradı ve böyle bir konu ile ilgili gündeme geldiğim için adaylığımın doğru olamayacağını söylediler." 

"Tabii ki haklılar da ama bunun faturası hem manevi hem de maddi olarak bana ağır oldu." 

"Hesabımla beraber hayallerim de çalındı diyebiliriz. İsmini vermek istemiyorum ama dediğim gibi yapan kişinin kim olduğu belli.”

Fotoğrafların çekildiği zaman Bircan Bali'nin evli olduğu söylentilerine açıklık getiren Şen “Öncelikle şunu belirteyim Bircan'la tanıştığımızda evliydi kendisi boşandıktan 1 ay sonra sevgili olduk. 2. ayında benim Etiler’deki evime taşındık."

"Ben çok aşıktım kendisine, sevmiştim ve çok kolladım. Hala seviyor musun dersen, insan bir günde sevgisini atamıyor ama bana yaptığı bazı şeyler o sevgimi bastırdı."

"Benimle birlikteyken başka birisi daha varmış hayatında insanlar iki yüzlü olabiliyorlar maalesef benim iç güdülerim çok kuvvetlidir."

 "Bunu ortaya çıkardım ve ilişkiyi bitirme kararı aldım. Kendisi inkar etti ama sonradan ortaya çıktı çok iyi bir oyuncuymuş kendisi. Kimse göründüğü gibi değilmiş” dedi.

Sözcü/Emre ÇEVİK

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.