Özlem Şahin

25 Temmuz 2018, Çarşamba 14:20 Son Güncelleme: 09 Ağustos 2018, Perşembe 18:03
A A

Günümüz Türkiye’sinde geçen aşk, macera ve gerilim yüklü 'ARAMIZDALAR' isimli romanda yazar, Özlem Şahin işte bu sorunun cevabını veriyor.

Anne babasını çok küçükken kaybedip yetiştirme yurdunda büyüyen Pelin’in sıradan hayatının, bir gece nasıl beklenmedik şekilde değiştiğini ilk sayfalardan itibaren merak ve heyecanla okuyacak ve belki de artık çevrenizde gördüğünüz kişilere farklı gözlerle bakmaya başlayacaksınız. Karşı dairede yaşayan komşunuz, sokakta karşıdan gelen başını öne eğmiş adam, dolmuşta yanınızda oturan genç kız, gerçekte kim?

Üsküdar Amerikan Lisesi ve ardından İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmesinin ardından farklı sektörlerde devam eden çalışma hayatı, eşi ve iki çocuğu onu okuma, yazma sevdasından hiç uzaklaştırmadı.1 Şubat 2018’de okuyucuyla buluşmuş ve üçleme olarak tasarlanmış kitap serisinin ilki olan Aramızdalar – Başlangıç’a tüm internet kitapçılarından ulaşabilir. www.ozlem-sahin.com

Kobi özel iletişim : 0212 296 86 86

kobi.ozel@posta.com.tr

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.