Özlem'in kaderi

Aile şirketi batınca zor günler geçiren Sinan Serter'den önceki yıl boşanan sunucu Özlem Yıldız'ın kısa süre beraberlik yaşadığı evli iş adamı Mustafa Elgin de iflas etti

03 Mart 2015, Salı 10:08
A A

Aile şirketi batınca zor günler geçiren Sinan Serter'den önceki yıl boşanan sunucu özlem Yıldız'ın kısa süre beraberlik yaşadığı evli iş adamı Mustafa Elgin de iflas etti.

Güneş gazetesinde yer alan habere göre; özlem Yıldız, ikinci kez aynı kaderi yaşıyor. Sunucu Yıldız, armatörlük ve havayolu taşımacılığı yapan aile şirketinde çalışan Sinan Serter'le 2005'in eylül ayında evlenmiş ancak aile, borçları yüzünden iflas edince zor günler yaşamıştı.

Evliliğini kurtarmak için ara verdiği çalışma hayatına dönen Yıldız, sık sık gece hayatında görüntülenen eşiyle önceki yıl tek celsede boşandı.

Hesabını kapattı Sunucu, son dönemde ise Mersinli narenciye ticareti yapan evli iş adamı Mustafa Elgin'le yaşadığı yasak aşkla gündemdeydi.

Yeniköy'deki yalı dairesi, helikopteri, Bentley marka milyonluk otomobili ve yatıyla lüks bir hayat fotoğrafı sunan Elgin'in borçları yüzünden battığı ve ortadan kaybolduğu iddia ediliyor.

Açtığı instagram hesabını da kapatan Elgin, geçen günlerde özlem Yıldız'la ayrıldığını, eşi Pelin Elgin'le anlaşmalı olarak boşanmaya hazırlandığını açıklamıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Pembe ve sıcak