Pandemi nedeniyle ertelenen Coachella iptal edildi

Nisan ayında düzenlenmesi planlanan ancak corona virüs salgını nedeniyle ekime ertelenen dünyanın en önemli müzik ve sanat festivallerinden Coachella, bu yıl tamamen iptal edildi. Coachella 2021 tarihleri açıklandı.

12 Haziran 2020, Cuma 17:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın önemli müzik ve sanat festivallerinden Coachella, corona virüs salgını nedeniyle nisan ayında yapılamadı. Festivalin ekim ayında düzenlenmesi planlansa da festival komitesi, salgının sonbaharda kötüleşebileceği olasılığını dikkate alarak etkinliği tamamen iptal etti.


ABD'nin California eyaletinin Riverside şehrinde düzenlenen festivale bu yıl 250 bin kişinin katılması bekleniyordu.

Festivalde Rage Against the Machine, Lana Del Rey, Lewis Capaldi ve Frank Ocean gibi önemli müzisyen ve gruplar sahne alacaktı. Yine aynı komitenin düzenlediği country müzik festivali Stagecoach da salgın nedeniyle iptal edildi. 

Yeni tarih

Yeni tarih

Festival komitesinden yapılan açıklamada, "Coachella ve Stagecoach olmadan bir yılı geçirmek bizim için zor, ancak 2021'de geri dönme niyetimiz var. Şu an itibariyle, Coachella 9 - 11 Nisan 2021 ve 16 - 18 Nisan 2021 olmak üzere iki hafta sonunda, Stagecoach ise 23 - 25 Nisan 2021'de yapılacak. Yeni düzenlemelerimizi ve daha fazla bilgiyi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Güvenli olduğunda tekrar çölde birlikte olmak için sabırsızlanıyoruz" denildi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadınların çeşitliliğini ve güzelliğini temsil eden tablolar yapıyor