Pantone 2021 hazır! 2021’de hangi renkleri giyeceğimiz şimdiden belli oldu

Her yıl merakla beklediğimiz şeyler sıralamasının başında bir yılbaşı gecesi meleklerin defilesini izlemek, bir de Pantone yeni yıl renklerinin açıklanması var sanki :) Artık seçeceğimiz hırkalardan t-shirtlere 2021'de giyeceğimiz her şeyi Pantone renkleriyle uyumlama vaktidir. Hazırsanız 2021'in moda renklerine bakıyoruz.

30 Eylül 2020, Çarşamba 12:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Pantone Buttercream

Pantone Buttercream

2021 modasının baş rengi belli oldu; özellikle ilkbaharda pantolonlarda ve t-shirtlerde Buttercream'i bolca kullanabiliriz gibi duruyor.

Pantone - Green Ash

Pantone - Green Ash

Gözlük çerçeveleri, ojeler, saç bantları ve daha bir sürü detayda Gren Ash 2021'in en eğlenceli renklerinden olacak.

Pantone - Illuminating

Pantone - Illuminating

HIrkalarımızı, çantalarımızı bu nefis sarıyla 2021'e uyumlama vakti. Henüz hiç stilinizde sarı kullanmadıysanız size gün içinde yaratıcılık ve ilham katacağını unutmayın.

Pantone - Marigold

Pantone - Marigold

Mükemmel bir sonbahar elbisesi arıyorsanız Marigold renginde bakmanızı tavsiye edebiliriz. Bu rengin içinde genellikle pozitifte kalıp, endişe ve stresinizi azaltabilmenize olanak sağlayacağı bilgisi de cebinizde dursun.

Pantone - Desert Mist

Pantone - Desert Mist

Tam bir Sahra Çölü yansımasıyla yine sonbaharımıza destek vermeye geliyor bu renk. Bu dönemde hırka ve kabanlarda, ojelerde, telefon kılıflarında bu renge kaymak çok akıllıca olur.

Pantone - Cerulean

Pantone - Cerulean

Bulutların üzerinde hissetmek isteyenler burada mı? Cerulean'ın 2021 rengi seçilmesinin en önemli sebeplerinden biri 2020'de evlerde kapanıp gökyüzünü çok özlememiz olabilir. Bol bol günlük hayatımızda kullanıp geçmişimizi şifalandırabiliriz bu renkle.

Pantone - Willow

Pantone - Willow

İşte gerçek bir cool rengi! Bu renkte pantolon, etek, bot, çanta ya da tayt; neyi kombinlerseniz size kat kat tarz sahibi olduğunuz iltifatıyla geri dönecektir.

Pantone - Burnt Coral

Pantone - Burnt Coral

Pembeyle aranız nasıl? İyi ya da kötü hiç düşünmeden bu mercan rengini ister makyajınıza, isterseniz de telefon, bilgisayar kaplarınıza taşıyın. Gün içerisinde içinizi nasıl da yaz hissiyle kaplayacağını kendiniz keşfedin.

Pantone - Mint

Pantone - Mint

Mint renginin asilliği Pantone sayesinde 2021'de de hayatımızda. Bu rengi ev dekorasyonunuzda da kullanıp içinizin sürekli nane ferahlığında kalmasını garanti edebilirsiniz.

Pantone - Amethyst Orchid

Pantone - Amethyst Orchid

Çok duygusal bir renk yine 2021 kataloğunun tam göbeğinde duruyor. Bu rengi özellikle iç çamaşırlarınızda ve kalbinize yakın taktığınız bir kolyede kullanarak rengin içindeki duygusal güçten faydalanabilirsiniz.

Pantone - Ultimate Gray

Pantone - Ultimate Gray

2021'de olmasına en çok mutlu olduğumuz bu joker renk bize her daim giyinme kolaylığı sunuyor. Beyaz giyecek kadar cesur hissetmediğimizde ve siyahla daha az görünür olmayı seçmediğimizde yardımımıza koşma görevi 2021'de de onun.

Pantone - Rust

Pantone - Rust

Yine 2021'de oje ve ruj olarak kullanıp herkesin aklını almamızı sağlayacak güzellikte bir renk daha.

Pantone - Raspberry Sorbet

Pantone - Raspberry Sorbet

2021'in moda renkleri oldukça dengeli gidiyor, her tonu barındırmaya özen gösteren Pantone özellikle heyecanlı hissettirecek pembe tonlarını da bol bol bize göstermiş.

Pantone - French Blue

Pantone - French Blue

Mavinin size hissettirdiği şey tam olarak nedir diye bir düşünüp hayatınızda o hissin eksik olduğu her yere bu French Blue'yu taşıyabilirsiniz.

Pantone - Inkwell

Pantone - Inkwell

İşte siyah sevenleri şımartacak o renk; Inkwell. İçinde mürdümün asaletini ve grinin uyumluluğunu da taşıyan bu rengi 2021'de üzerinizde çokça görmek isteriz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bacak boyunu uzun göstermek için 10 tüyo