Parası da hadise oldu

Hadise'nin başına piyango vurdu. kozmetik firması Avon'un yeni reklam yüzü olan Hadise 1 yıllık anlaşmaya imza attı. Karşılığında tam 2.5 milyon lira aldı

16 Ağustos 2013, Cuma 09:34
A A

UĞUR KOTAN/POSTAHadise’nin başına piyango vurdu. kozmetik firması Avon’unyeni reklam yüzü olan Hadise 1 yıllık anlaşmaya imza attı.karşılığında tam 2.5 milyon lira aldı

Hadise basıntoplantısında haliyle çok neşeliydi. Tanıtımını yaptı.

Sonra “Avon ile anlaştığım için gururlu ve mutluyum.Miami, Prag ve İstanbul’da çekim yaptık. Ortaya güzel biriş çıktı. Görünce çok beğeneceksiniz” dedi.

Hadise, BülentErsoy’un abartılı makyajına da bayıldığını söyledi.

Hadise aynı gününakşamında Etiler’deydi.Yüzüğü dikkat çekti.“Yoksa BülentErsoy mu hediyeetti?” sorusuna“Yok hayır. Aksineşimdi parmağımdagörürse hoşunagider. kesin ister”dedi. Sonra ekledi:“Zaten takılarımabayılıyor. Dahaönce beğendiği1-2 takıyı rica etti. Ben de kendisine seve seveverdim.” Hadise yeni single’ı için de seksi bir klipçektiğini sözlerine ekledi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.