Parfümü rekora koşuyor

Parfümü rekora koşuyor

Justin Bieber'ın çıkardığı kadın parfümü 3 miyon dolar getirdi, eğer bu hızla satılmaya devam ederse 2011'in en çok satan kokusu olacak

19 Temmuz 2011, Salı 22:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Justin Bieber'ın parfümü 'Someday' York'taki "Macy's" de satışa başladı ve burada satışa başladığı 23 Haziran tarihinden beri 3 milyon dolarlık satış yaptı.

Endüstri analizcisi NPD Group Inc'den Karen Gent, Forst dergisine "Eğer parfüm bu momentumunu korursa, 2011'in en çok satan parfümü olacak. Lopez'in parfümü Glow ve Spears'ın parfümü Curious'tan beri böyle bir şey görmedik" dedi.

Macy's Inc'in genel müdürü Terry Lundgren de "Justin Bieber'ın Someday parfümü, müşterilerimizin arasında yaygınlaşarak satışı büyüyor. Bu başarının Bieber'ın müşterilerimiz üzerinde olan etkisiyle bu kadar büyüdüğünü düşünüyoruz ve ürünün en fazla satan ünlü parfümü olarak rekor kırmasını bekliyoruz" diyerek beklentisini dile getirdi.

Popülerliğiyle şaşırtan koku Someday'in, Britney Spears ve Jennifer Lopez'in parfümleriyle kıyaslandığında o kadar da güzel kokmadığı söyleniyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elon Musk'un sevgilisi Grimes'ın sırtını görenler şoka girdi!