Paris Hilton: Bir kız bir erkek ikiz bebeklerim olacak

Bir zamanlar hızlı hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Paris Hilton son açıklamasıyla bütün dikkatleri üzerine çekti.

15 Eylül 2020, Salı 13:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

39 yaşındaki Hilton, biri kız diğeri erkek ikiz bebek sahibi olmayı planladığını söyledi. Hatta ikizlerden kız olanın adının bile belli olduğunu da anlattı.

'Yumurtalarımı dondurdum'

'Yumurtalarımı dondurdum'

LadyGang adlı podscast'e konuk olan Paris Hilton, yumurtalarını dondurduğunu ve bu sayede istediği gibi çocuk sahibi olabileceğini söyledi.

Hilton "Yumurtalarınızı dondurduğunuz zaman kız ya da erkek ya da ikiz, istediğiniz gibi bebek sahibi olabilirsiniz" dedi.

Kızının adı London olacak

Kızının adı London olacak

Gelecekteki kızının adını London (Londra) olarak belirlediğini söyleyen Paris Hilton, erkek çocuğu için de isim aradığını anlattı. 

'Oğluma isim arıyorum'

'Oğluma isim arıyorum'

Hilton, ikizlerden erkek olanına isim bulmak için arkadaşlarıyla konuştuğunu söyledi. "Şehir ismi istemiyorum, ama bilemiyorum. Karar vermek zor. London (Londra) ismi kız için kesin kararım. Erkek ismi için ise karar vermeye çalışıyorum" diye konuştu.

Kardashian'dan esinlendi

Kardashian'dan esinlendi

Paris Hilton, yumurtalarını dondurma kararında Kim Kardashian'dan etkilendiğini ifade etti. İki yıl önce Kardashian ile bu konu hakkında konuştuklarını ve o sırada karar verip yumurtalarını dondurduğunu belirtti.

Carter Reum ile romantik bir ilişki yaşıyor

Carter Reum ile romantik bir ilişki yaşıyor

Paris Hilton, geçmişte özel hayatıyla çok fazla gündeme geliyordu. Hilton bir süredir Carter Reum ile romantik bir ilişki yaşıyor. 

Hilton geçmişte Edward Furlong, Rick Salomon, Jason Shaw, Rob Mills, Nick Carter, Paris Latsis, Stavros Niarchos gibi isimlerle çok konuşulan aşklar yaşamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (15 Eylül 2020)