Paris Hilton: Nişanlım beni ben olduğum için seviyor

Bir zamanlar özel hayatıyla gündemden düşmeyen Paris Hilton Paris Hilton, yatılı okulda maruz kaldığı istismarın kendisini uzun vadede nasıl etkilediğine dair konuştu. Hilton, "Geçmişteki travma ilişkilerimi etkilese de nişanlım beni ben olduğum için seviyor" dedi.

05 Nisan 2021, Pazartesi 10:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ABD'li ünlü sosyetik Paris Hilton (40), okulda maruz kaldığı istismarın kendisini uzun vadede nasıl etkilediğini anlattı.

1990'larda yatılı okulda istismara uğradığını ve bunun kendisinde travma sonrası stres bozukluğuna (TSSB) neden olduğunu söyledi. Sosyetik ismin The Times'da yazdıklarını Independent Türkçe aktardı.

'İLİŞKİLERİMİ ETKİLİYOR'

'İLİŞKİLERİMİ ETKİLİYOR'

Hilton, "Yatılı okulda yaşadığım cehennem sözlü, duygusal ve psikolojik istismarı içeriyordu. Bu bende kabuslara ve TSSB'ye yol açtı. Bu, bugün bile ilişkilerimi etkiliyor."


"Sıkıntılı durumdaki gençlerin ihtiyacını karşılayan koca bir endüstri var ancak bu okullarda sıklıkla insanlık dışı muamele söz konusu ve sorumlu tutulmaları gerekiyor. Ben bu çocuklara inanılmasını ve desteklendiklerini hissetmelerini istiyorum, böylece hiçbir çocuk benim yaşadıklarımı yaşamak zorunda kalmaz." ifadelerini kullandı.


Yıldız, yaşam biçiminin "gelip geçici" doğası nedeniyle sıklıkla "gerçekten yalnız" hissettiğini söyledi. "Böylesi gelip geçici yaşamak, devamlı yolda olmak, yuva kurmanın zor olması anlamına geliyor."


'BUNA DAHA ÖNCE HİÇ SAHİP OLMADIM'

'BUNA DAHA ÖNCE HİÇ SAHİP OLMADIM'

"Renkli bir flört geçmişine sahip olduğum sır değil," diyen Hilton, "Ama Carter bana saygı duyuyor ve hiçbir şey beklemeden beni ben olduğum için seviyor. Buna daha önce hiç sahip olmadım." açıklamasını yaptı.

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ ALDI

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ ALDI

Hilton, 40'ıncı doğum gününde, sevgilisi Carter Reum ile nişanlanmıştı. Bir alkollü içecek şirketinin kurucu ortaklarından olan Carter Reum ile Paris Hilton, bir yıldır birlikteydi. Hilton sevincini, yaptığı Instagram paylaşımlarıyla duyurmuştu.


Bir tropikal adada çıktıkları tatilde Carter Reum, önünde diz çökerek Paris Hilton'a evlenme teklif etmişti. Her ikisi de tepeden tırnağa beyazlar giyen Paris Hilton ve Carter Reum'un mutluluğu objektiflere yansımıştı.

'KARIN OLACAĞIM İÇİN ÇOK HEYECANLIYIM'

'KARIN OLACAĞIM İÇİN ÇOK HEYECANLIYIM'

Paris Hilton, nişanı duyurduğu paylaşımına "Peri masalı rüyam gerçek oldu" diye başlamıştı. Hilton, bir sonraki paylaşımında da "Ruh eşinizi bulduğunuzda bunu bilmezsiniz, hissedersiniz" diye yazmıştı. Sevgilisi Carter Reum'un kendisine bir doğum günü sürprizi hazırladığını belirten Paris Hilton, birlikte akşam yemeği için kumsala gittiklerini anlatmış; o sırada da Carter Reum'un diz çökerek kendisine evlenme teklif ettiğini yazmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Banu Alkan: Acımız çok büyük