Parti parti geziyordu: Kate Moss'un şaşırtan yeni hayatı

İki yıl öncesine kadar hiçbir partiyi kaçırmayan dünyaca ünlü model Kate Moss, artık dizi izlerken uyuyakalıyor.

10 Haziran 2020, Çarşamba 12:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem hem moda dünyasında hem de podyumlarda fırtına gibi esen Kate Moss, son iki yıldır kendisini yakından tanıyanları şaşırtan bir hayat sürdürüyor.


Dur durak bilmeyen gece hayatıyla gündemin ilk sıralarında yer alan Kate Moss, sık sık değiştirdiği sevgilileriyle partiden partiye gezer; objektiflere ilginç görüntüler sergilerdi. Çok fazla alkol aldığı için yakınları tarafından "tank" diye adlandırılan Moss, 'Elle' dergisine verdiği röportajda hayatıyla ilgili bazı alışkanlıkları değiştirdiğini söyledi. 


Kate Moss, dergiye verdiği röportajda geceleri evde oturduğunu, 11'de yatıncaya kadar da TV'de dizi izlediğini anlattı. Moss, sabah da 8 civarı kalktığını belirtti. Ünlü model, eğer gecede 8 saat uyumazsa ertesi gün kendini çok halsiz hissettiğini de sözlerine ekledi. Moss, sabah kalkınca hemen yoga yaptığını da anlattı.Bir dönem sadece alkol değil farklı kötü alışkanlıkları da olan Moss, hayatının o sayfasını artık geride bıraktığını da söyledi. Kate Moss'un yakın arkadaşları da onun anlattıklarını destekliyor. İki yıldır eskisi gibi değil çok daha ölçülü ve olumsuz alışkanlıklardan uzak bir hayat sürdüğünü anlatıyorlar.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Akkaya aynı maskeyi birkaç kez takınca başına bu geldi