Parti sokağa taştı

“Karadayı” dizisinin yönetmeni Uluç Bayraktar, yeni yaşını önceki akşam Cihangir'deki bir barda kutladı. Dizi sektörünün önde gelen isimleri, renkli partiye akın etti

22 Nisan 2015, Çarşamba 09:53
A A

“Karadayı” dizisinin yönetmeni Uluç Bayraktar, yeni yaşını önceki akşam Cihangir'deki bir barda kutladı. Dizi sektörünün önde gelen isimleri, renkli partiye akın etti.

Uluç Bayraktar, yeni yaşını oyuncu dostlarıyla kutladı. Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Barış Falay, Emre Kınay, Rıza Kocaoğlu, Melike İpek Yalova gibi pek çok ünlü oyuncu davetliler arasındaydı. İlerleyen saatlerde kapalı mekanda sigara içme yasağı nedeniyle eğlence sokağa taştı, içeceğini ve sigarasını alan kaldırımda yer kaptı.

Kaldırımda oturanlar arasında en tedirgin görünen Kenan İmirzalıoğlu'ydu. Mekan çıkışı da görüntü vermekten kaçınan oyuncu, peşinden giden muhabirlere “Yapmayın lütfen, ben bu saatte dışarıda röportaj vermem” diyerek uzaklaştı.

Mekanın arka kapısından kaçmak isteyen Denizli, bunu başaramayıp objektiflere yakalanınca gülmeye başladı.

Bergüzar Korel partiye eşi Halit Ergenç'le katıldı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.