Partnerinizin ayrılmak istediğinin 8 işareti

Bazen ayrılık kapıyı çalana kadar partnerinizin ayrılmak için kıvrandığını anlamazsınız. Ya -size göre- iyi giden ilişkinize ayrılığı konduramazsınız ya da siz ilişkinin iyi gittiğini zannederseniz. Biraz gözü açık olmakta yarar var, karşınızda ayrılmak için yol yapan partnerinizi fark ederseniz, başta acı verici olsa da ayrılık sürecini çok daha sancısız atlatabilirsiniz. İşte partnerinizin ayrılmak istediğinin dair 8 işareti!

18 Haziran 2020, Perşembe 18:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İletişiminiz azalır

İletişiminiz azalır

Eskiden gün boyu yazıştığınız, birkaç defa telefonda konuştuğunuz sevgilinizle artık siz aramadan konuşmadığınızı fark ettiniz mi? Bunun tek bir açıklaması var, artık daha az aklına geliyorsunuz ve bunun anlaşılmasından rahatsız olmuyor. 

Sır saklamaya başlar

Sır saklamaya başlar

Partneriniz eskiden cep telefonunu saklamadan kontrol ediyor, mesajlarına sizin kucağınızdayken cevap veriyordu, şimdi ise o telefon kontrol etmeler hep gizli saklı mı? Sizden sakladığı bir ilişkisi olduğu anlamına gelmiyor olsa da belki aldattığını düşünmenizi istiyordur. Böylelikle ayrılık konuşmasına giden yol kolaylaşır.

 Durup dururken kavgalar başlar

Durup dururken kavgalar başlar

Durup dururken kavga çıkarmaya başlar, olur olmadık yerlerde sürtüşmeye başlar. Eskiden söz konusu bile olmayan şeylerin artık birer kavga sebebi olduğunu görüp üzülebilirsiniz ama her şey ayrılığa giden patikayı belirginleştirmek için. 

Davranışlarınız ona itici gemeye başladıysa

Davranışlarınız ona itici gemeye başladıysa

Bazı hareketler sevdiğiniz insanda güzeldir. İlk tanıştığınızda yaptığınız bebek taklidi sevimli geliyor, kahkahalarla gülerken şimdi size "En azından toplum içinde yapma" diyor olabilir. Size olan tahammülü azalmış olabilir mi?


Sizi ayrılıkla tehdit etmeye başladıysa

Sizi ayrılıkla tehdit etmeye başladıysa

Sevgilimizi çok severken ayrılık kelimesi kabus gibi gelir. Birbirini seven iki insanın yaşadığı bir ilişkide, ayrılık kelimesi ağza öyle kolay kolay alınamaz. Şimdi ise ufak kavgalarda ayrılık lafını ağzına alıyorsa, ayrılık çanları çalıyor olabilir. 


Dokunuşlar azaldıysa

Dokunuşlar azaldıysa

Eskiden her bulduğunuz kuytu köşede öpüşmek için fırsat kolluyordunuz ama şimdi bir şaka karşısında 'çak' yapıyorsanız artık 'kankalığa' doğru evriliyorsunuz demektir.


Gergin olduğunuz zamanlar daha fazlaysa

Gergin olduğunuz zamanlar daha fazlaysa

Birlikte geçirdiğiniz koca bir günün ne kadarında gülüyor, ne kadarında gergin dakikalar geçiriyorsunuz. Bunu maddi olarak süre bazında düşünmeyi bir deneyin.

Arkadaşlarına öncelik veriyorsa

Arkadaşlarına öncelik veriyorsa

Elbette çiftler, özgür zaman geçirmeli. Sürekli birbirleriyle vakit geçirmek zorunda değiller ancak arada insan nezaketen davet eder. O davet hiç gelmiyorsa, oturup bir düşünün. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bekar olmanın 7 inanılmaz faydası