Partnerinizin kendini özel hissetmesini sağlayacak 5 cümle

Bazen öyle rutine biner, öyle monoton bir hayatın içine sürükleniriz ki. Bir bakmışız etrafımızdaki hiçbir şey bizi motive edemez, aynada gördüğümüz gözlerin gülmediğini fark ederiz. Telefon çaldığında sesini uzun zamandır duymadığını fark ettiğiniz oldu mu peki hiç? Telefonu kapattıktan sonra buna üzülmek. WhatsApp'ta sessize aldığın grupların sesini açmak. Hepsi motivasyon eksikliği ve yalnızlık hissinden. Ama bize en iyi gelen şeyin, yine aşık oldumuz kişide olduğunu biliriz. Biliyoruz ki "Bugün su içtin mi?" diye sorması bize kendimizi özel hissettirecek, kendimizi yeniden sevebileceğiz. Partnerinize biraz özel hissettirmek istiyorsanız, işte partnerinizin kendini özel hissetmesini sağlayacak 5 cümle!// Neslihan Arslan

16 Temmuz 2020, Perşembe 12:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
İyi ki seninle sevgili olmuşuz!

İyi ki seninle sevgili olmuşuz!

Belki tanışacak, birbirinizden etkilecek ancak hayat koşuşturması içinde birbirinizi unutacaktınız. Birkaç görüşmeden sonra artık devamı gelmeyecekti buluşmaların. Belki şu an aşık olduğunuz kişinin işi başka bir şehirde yaşamasını gerektirecek ve bir ilişkiye başlamaya cesaret edemeyecekstniz. Ancak öyle olmadı, bir şeyler sizi birbirinize çekmiş. Bir anda en çok gördüğünüz insanın o kişi olduğunu fark etmişsiniz. Yani işler tam tersi şekilde ilerleyebilirdi. Fakat birliktesiniz. Ona da bunu hatırlatın. 

Dışardan söyleme, ben pişiririm

Dışardan söyleme, ben pişiririm

Hayatta aşkı en çok depreştiren şey nedir? Sevdiğinizin sizi mutlu etmeye çabalaması. Bunu en basit yoluyla yemek yaparak gönderirsiniz. Pek efora gerek yok, hiçbir şey yapamasanız "Acıktıysan sana tost yapayım, dışardan söyleme" demeniz kendini özel hissetmesini sağlayacak. Ona zaman ayırıyorsunuz, belki kahvenizi yarım bırakıp onun karnını doyurmaya kalkıyorsunuz, belki duşunuzu erteliyorsunuz, bilgisayarda açık Exel dosyasını kaydetmeden tost yapmaya koyuluyorsunuz. Siz büyük ihtimalle aşıksınız. 

Sırtını keseleyeyim mi?

Sırtını keseleyeyim mi?

Sevdiğini bebek gibi sevmek. Belki ona dokunmak için bahane aramak. Islak ve sıcak bir ortamdaki etkileşimi de düşünerek bunu ona söyleyin. Bu da onu önemsediğinizi ve ona zaman ayırdığınızın en güzel göstergesi. 


Sıkılırsan söyle, seni gelip alırım

Sıkılırsan söyle, seni gelip alırım

Sizi gelip almasındaki tek şart ne? Sıkılmanız. Ruh halinizi o kadar önemseyen bir partnerle birliktesiniz ki, kendinizi iyi hissetmeniz için sosyalleşmenizi isterken bir de sıkılırsanız sizi gelip alacağını söylüyor. Yeter ki kendinizi iyi hissedin. 


Uyuyamazsan ara

Uyuyamazsan ara

Bir süredir uyku problemleri yaşadığınızdan partneriniz haberdar. Geceleri uyuyamıyorsunuz ve ayrı uyuduğunuz sevgiliniz uyayamadığınız süre boyunca sizi mutlu etmeye çalışıyor. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkilere dair doğru bilinen 8 yanlış