Partnerizin sevgisini gösterme biçimi size verdiği değeri ortaya koyuyor

Birine “seni seviyorum” demek şüphesiz ki birini önemsediğinizi göstermenin en kolay yoludur, ancak tek yol bu değildir. Duyguları ifade etmek söz konusu olduğunda her birey kendine hastır; bazıları bunun için kelimeler kullanırken, bazıları ise eylemlere ve jestlere daha fazla güvenir. Duygularınızı ifade ediş tarzınızın karşı taraf ile aynı olmaması, ilişkiniz için endişelenmenize veya daha az arzu edildiğinizi düşünmenize neden olabilir.

24 Ekim 2019, Perşembe 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Posta.com.tr

Sizler için insanların kelime kullanmadan karşı tarafa sevgilerini gösterme yollarını belirledik ve bunların ne anlama geldiklerini deşifre ettik:Sizi kişisel günlüğünüz gibi dinlerler


Eğer partneriniz hem üzgün hem de mutlu günlerinizde sizi dinlemeye ve sizi rahatlatmaya hazırsa, bu onun sadece harika bir dinleyici olduğunu değil, aynı zamanda ilişkinizde güven konusuna değer verdiğini de gösterir. Partneriniz sizin hayatınızda olup bitenleri detaylıca anlatmanıza izin vererek aranızdaki bağlantıyı daha güçlü ve dürüst hale getirmeye çalışır.

En az sizin kadar sarılmayı severler

En az sizin kadar sarılmayı severler


Aşıkken sarılmak, bir ilişkideki en büyük zevklerden biridir. Partneriniz en az sizin kadar kucaklaşmayı seviyorsa, bu sizinle birlikte kaliteli zaman geçirmeyi sevdiklerini ve ilişkinizde samimiyete değer verdiklerini gösterir. Zaman zaman alnınıza kondurulan öpücükler ve beklemediğiniz bir anda partnerinizin arkanızdan size sarılması da sözcüklere gerek kalmadan onlar için ne kadar önemli olduğunuzu anlatmaya çalıştıklarının bir işaretidir.

Hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi teşvik ederler

Hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizi teşvik ederler


Bir ilişkide olmak, her daim partnerinizle birlikte olmak veya 7/24 mesajlaşmak ile ölçülebilen bir durum değildir. Günün sonunda, farklı amaçları ve hayalleri olan iki ayrı bireysiniz. Partneriniz, sizi hedeflerinize ulaşmak için daha fazla zaman ayırmaya teşvik ederse, ilginizin merkezi olmadığından şikayet etmekten ziyade kişisel alanlara değer verdiği anlamına gelir. Partnerinizin de bir yaşamı olduğunu ve kendi hayallerini takip etme hakkının olduğunu anlamak, bir olgunluk ve gerçek sevgi işaretidir.

Size ev işlerinde yardım ederler

Size ev işlerinde yardım ederler


Partneriniz her gün çamaşır yıkamaktan veya düzenli ev işleri yapmaktan çekinmiyorsa, bu sizi kendisi ile eşit olarak kabul ettiğinin bir işaretidir. Bir ilişkide eşitliği önemseyen birini bulmak gerçekten zor, bu yüzden bu denli özel birisini bulduysanız, gitmelerine sakın izin vermeyin!

Çevrelerinde sizin hakkınızda konuşmaktan çekinmezler

Çevrelerinde sizin hakkınızda konuşmaktan çekinmezler


Partnerinizin size karşı ciddi olduğunun en açık işareti, arkadaşları ve ailesiyle sizinle ilgili konuşmasıdır. Eğer başkalarına ilişkinizi anlatmaktan sakınca duymuyorsa, bu onların bağlılıklarına değer verdikleri ve kendilerince doğru nedenlerden dolayı sizinle birlikte oldukları anlamına gelir. Yani, sizinle gerçekten bir gelecek görüyorlardır.Peki ya siz partnerinize sözcükleri kullanmadan onu sevdiğinizi nasıl söylersiniz? Hiç partnerinizin duygularını yukarıdaki gibi eylemsel bir biçimde size duyurduğu bir ilişkiniz oldu mu? Cevabınız evet ise, siz bu durumu nasıl yorumladınız? Cevaplarınızı bizimle yorumlarda paylaşın!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu 13 maddeden 7’si sana fena halde tanıdık geliyorsa şunu bil: “sen aşıksın arkadaş”