Patiyol, hayvan sahiplerine yürüyüş ortamı sağlıyor

Patiyol, hayvan sahiplerine yürüyüş ortamı sağlıyor

Patiyol, hayvan sahiplerine yürüyüş ortamı sağlıyor

21 Ağustos 2021, Cumartesi 11:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KAYSERİ,(DHA)- TALAS Belediyesi tarafından geçen yıl hayata geçirilen Patiyol, hayvan sahiplerinin keyifli bir ortamda özgürce yürüyüş yapmalarına imkan sağlıyor.
Yamaç Paraşütü İniş Alanı’nın arkasında bulunan doğal alanda oluşturulan Patiyol, günün her saatinde ilgi görüyor. Bin 600 metre uzunluğa sahip Patiyol içinde hayvanlar için hazırlanmış Patiparkı bulunuyor. Kapalı ortamda kalmış evcil hayvanların enerjilerini atmaya imkan sağlayan park, can dostlar ve sahipleri için özellikle yaz aylarında vazgeçilmez bir etkinlik alanı oluyor. Minik dostlarıyla Patiyola gelen vatandaşlar da duydukları memnuniyeti ifade ederek Başkan Yalçın’a teşekkür etti.
Patiyolda köpeği ile gezintiye çıkan Oğuz Özel isimli bir vatandaş, alanın çok iyi düşünülmüş bir proje olduğunu belirterek, “Patiyol çok iyi düşünülmüş, çok güzel. İçerisinde bulunan park da gayet güzel, biz orayı da kullanıyoruz. Mahalle içindeki parklarda insanlar rahatsız olabiliyor, bu bakımdan da burası bizim için iyi oldu. Başkan Mustafa Yalçın’a teşekkür ediyorum” dedi.
FOTOĞRAFLI

 

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son 1 aydaki uyuşturucu operasyonlarında 196 kişiye işlem yapıldı