Pelin Akil ve Anıl Altan çifti sırayla denize girdi

Mutlu evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde yer alan oyuncu Pelin Akil (35), eşi Anıl Altan (31) ve ikiz kızları Alin ve Lina ile birlikte Marmaris'te tatil sezonunu açtı./ALİ KESER

14 Haziran 2021, Pazartesi 08:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kızlarıyla birlikte sezonu açan Pelin Akil-Anıl Altan çifti, Marmaris'in en kalabalık otellerinden birini seçti. Ünlü çift, hınca hınç dolu plajda objektiflere takıldı.


Pelin Akil kızları ile şemsiye gölgesinden çıkmayarak güneşten korunmaya çalıştı. Öğle yemeği için otele geçen aile güneş etkisini azaltınca soluğu plajda aldı.

Kızları Alin ve Lina'yı gölgede tutmak için yoğun çaba sarf eden ikili, denize de sıra sıra girdi. Anıl Altan arkadaşları ile iskeleye çıkıp denize atlamak istedi. Cesaretini toplayamayarak vazgeçen Altan, bir süre sonra sonunda koşarak suya atladı.


KUMSALDAN KOŞARAK DENİZE ATLADI

KUMSALDAN KOŞARAK DENİZE ATLADI

Eşi Anıl Altan'ın çıkmasının ardından çocukları eşine emanet eden Pelin Akil, sudan çıkan arkadaşlarını tek başıma girmeyeyim diyerek tekrar suya soktu. Anıl Altan'ın iskeleden atlayın ısrarlarına gülen Pelin Akil, kumsaldan koşarak denize atladı.


FOTOĞRAF KRİZİ

FOTOĞRAF KRİZİ

Öte yandan Anıl Altan, geçtiğimiz haftalarda ikiz kızlarıyla havuz başında vakit geçirirken çekilen kareleri takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Pelin Akil, paylaşıma, "Anıl'cığım ilk fotoğrafta kesseydin direkt kızları öyle koysaydın, amaç belli" yorumunu yapmıştı.

Anıl Altan da eşine, "Allah hepimize kalbimizin güzel penceresinden, gönül gözüyle bakmayı nasip eylesin. Amin" diyerek karşılık vermiş, ikilinin yorumları kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi görmüştü.


Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü çift, geçtiğimiz haftalarda da benzer bir hadiseyle gündeme gelmişti. Altan'ın bahçede ev eşyalarını tamir ederken verdiği pozlara kayıtsız kalmayan Akil, "Şimdi bir şey diyeceğim: Burada amaç, "Bakın sandalye ve masamız da güzel verniklendi şükürler olsun mu? Nedir yani? Gel bana bir anlat mutfaktayım..." yorumunu yapmıştı.

Altan da eşine "Pelin'ciğim işim başımdan aşkın... Bahçede ahşaplarla uğraşıyorum. Müsait olunca gel iki medeni insan anne ve baba olarak konuşalım. Saygılar..." şeklinde karşılık vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gergin Demet Akalın: Üzerime çıksaydın!